Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafal z gliwic

akceptacja spoleczenstwa

Polecane posty

Gość rafal z gliwic

Jestem facetem, ale lubie nosic rajstopy pod spodniami. Czy to jest nie do przyjecia waszym zdaniem? http://img144.imagevenue.com/view.php?image=01068_wwu2_122_763lo.JPG Pewna dziewczyna powiedziala mi ze to tylko dla gejow.. Nie zgadzam sie z tym gdzyz uwazam ze kazdy ma prawo na to co lubi. Jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznikowa
uciekłabym gdzie pieprz rośnie przed takim facetem%-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal z gliwic
smutno mi ze tak mnie traktujesz :( przeciez nie robie nic zlego. Czy znajde kiedys dziewczyne ktora mnie pokocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kotecek...
Mój tatuś zimą też nosi rajstopy pod spodniami. Nie kalesony, tylko rajstopy właśnie, mama mu kupuje, żeby nie zmarzł:-) I nie jest gejem:-) Niech sobie każdy chodzi, w czym lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata.....
a to zdjecie to po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość politycznie nieugruntowana
ja tam akceptuje spoleczenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszekkk
nie wiem, dlaczego to niby ma przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futrzak
o sorry... ale to wykracza poza moje granice tolerancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociarz
Nie przejmuj sie stary i noś co Ci sie podoba ! I nie pytaj sie burackiego spoleczenstwa o zdanie. To nie ma sensu, szczegolnie w polsce. Jedyne co zrobia, to po prostu beda gadac glupoty. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej. Lej na to, stary! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_11111
a ja lubię nakładać na głowę worek po ziemnikach i co mi ktoś zrobi, jak wychodzę na PKS to się patrzą na mnie i palcami wytykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kumpel nosi rajstopy pod kombinezonem narciarskim. W kalesonach mu za ciasno, a bez niczego pod spodem z kolei za zimno. Troche czasu trwalo, zanim nauczyl sie je zakladac, ale teraz jest caly szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwat
horwat ja tesz bardzo lubię nosić damskie rajstopy i pończoszki noszę je od 15 lat i spotykam się z brakiem tolerancji ale Ja mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwat
jestem tolerancyjny więc morzna nosić to co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika_ona
Ciekawie czy jest duzo takich facetow w rajstopach :) Jesli ma ladne nogi to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez w polsce mozna juz
bez problemu kupic przez neta meskie rajstopy wiec o co chodzi? mi by to nie przeszkadzalo-na pewno lepiej wygladaja rajstopy niz oblesne kalesony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha zla
tez jestem z gliwic :P moj kolega tez nosi rajstopy pod spodniami w zimie. potrafie to zrozumiec i gdyby moj chlopak je nosil gdy idziemy na narty czy jakas bitwe sniezna to ok, ale nie wyobrazam sobie sytuacji ze rozbieramy sie przed sexem a facet w rajstopach :P sama tez nie lubie rajstop bo sa dla mnie aseksualne i nosze tylko w najwieksze mrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha zla
(ten kolega nosi takie welniane, nie ponczochy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horwat
to fajnie rze są męskie rajstopy dostępne ale daleka jeszcze droga do tolerancji przez społeczeństwo do tego aby facet mógł je nosić bez obaw jak kobiety i to mnie martwi bardzo i ubolewam nadtym. Poprostu niema TOLERANCJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horwat
MAM PYTANIE DLACZEGO LUDZIE TAK REAGUJĄ NA WIDOK FACETA W RAJSTOPACH PRZECIERZ MAMY RÓWNOUPRAWNIENIE NIE ROZUMIEM TEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horwat
PROSZĘ O ODPOWIEDZ CO OTYM SĄDZISIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogole nie lubie rajstop
nawet u kobiety wygladaja aseksualnie, wiec u faceta tym bardziej. ale jak chcecie to noscie, nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogole nie lubie rajstop
nawet u kobiety wygladaja aseksualnie, wiec u faceta tym bardziej. ale jak chcecie to noscie, nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmyjestesmy
A noscie co chcecie, nic mi do tego, bo to mnie nie dotyczy. Ale jakbym poznala faceta i w pewnym momencie zauwazylabym, ze jest w rajstopach, to nie wiem, jakbym zareagowala. Raczej duzo by stracil w moich oczach(smieszne,ale taka prawda). Natomiast jakby moj facet stwierdzil,ze jest mu zimno i kupil sobie takie rajtuzki, to byloby mi wszystko jedno, niech nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×