Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

come_back

The O.Cżycie na fali 4 sezon i nie tylko.

Polecane posty

Dzielcie się wrażeniami Piszcie wszystko na temat serialu ;) Miłe widziane pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie sie skonczyl, tylko brakowalo mi w tej seri Marissy ale za to Kaitlin jest wiecej no i boska Taylor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi też brakowało,ale czasami mnie denerwowała swoim zachowaniem w stosunku do Ryana :P Siostrzyczka robiła wiele zamieszania to prawda,ładna aktorka tak apropo ;P a Taylor pokochałam ;) jej role jaka odgrywała swietna mnostwo perypetii zabawnych i pasowala do Ryana szkoda,ze tylko 16odcinkow bylo w 4 serii i 5 juz nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda. powiem ci ze Taylor mi sie bardziej podobala niz Marissa:P bardziej do Ryana pasowala... moze dobrze, ze juz wiecej nie zrobia serii, bo wiekszosci serialom takie przedluzanie na dobre nie wyszlo. ale bede o.c. zawsze milo wspominac i tesknic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie mam takie same zdanie :) miło wspominać,ale nie chce się nauczyć na pamiec.. :P choc czasami lubie sobie obejrzec odicnki od 7 w zwyz :) a poza tym jakie lubisz seriale? Ja jeszcze ogladalam/ogladam prison break,hotel babylon,gotowe na wszystko,herosi,veronice mars,dowody zbrodni itd ;) oczywiscie nie wszystkie...odcinki,jak sie trafi,ale The O.C obejrzalam kazde z kazdego sezonu,uzalezniona bylam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gtowoe na wszystko, prison break, lost, roswell wlasnie odswiezam sobie bo sciagam;) no i one tree hill sciagam-jestem dopiero po 1wszym odcinku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o lostach ! tez uwielbiam ;) ale obejrzalam tylko 1 i 2 sezon moze jakos pobiore 3,dobrze ze mi przypomnialas ;) a one tree hill nie znam,przyblizysz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUU łał niezłe,robi wrażenie... hmm przystojny aktor :) i czy aby nie był raz z brunetka a raz z blondynka?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm ... ;);) ja wracam do pracy zycze milego dnia i pieknej pogody,do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbys wiedziala jak ta pioseneczka sie nazywa.. kurcze nie moge sobie przypomniec w jakiej sytuacji ona byla w zyciu na fali hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eclipsem
a ma ktos dokladne streczenia 4 serii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtru7y6tkr76t
skad moge sciagnąc odcinki "zycia na fali",oprocz emule..?? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgju6rdij6y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten maill podałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×