Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamikl35

antyperspirant

Polecane posty

pomocy potrzebujerady który polecacie antyperspirant mam z tym problem wyprobowałam prawie wszystkich a i tak wstyd wyjśc gdzieklowiek bo wyglądam TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli się za bardzo pocisz, to zacznij stosować Antidral. Do kupienia w aptece za okło 10zł. Bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo odpowiada rexona (w kulce) lub secret (w sztyfcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Antidral! Rewelacja!!! Używam tylko tego raz na tydzien, niekiedy nawet rzadziej i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfghfgh
Super deo do kupienia tylko w aptece koszt 14-18 zł ale wystarcza na rok. Zero chemii, ogromna skuteczność. Bardzo polecam. Odradzam vichy bo drogi a gorszy od rexony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy jest kiepski
pomimo ze drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję vichy i jest ok - ale trzeba raz na jakis czas zmieniac bo skóra sie przyzwyczaja (lubie ten zielony zapachowy) jako alternatywe stosuje nowy Etaxel z Oceanica (nie szczypie przynajmniej tak jak etiaxil czy antidral) ale na efekt tez trzeba poczekac troche i po zuzyciu opakowania zmienic na inny Jako 3 alternatywe stosuje Lady Speed stick- fruity splash (ślicznie pachnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyko
mialam taki sam problem,w 1 miesiac wydałam okolo 100 zł na rozne antyperspiarnty:/ mi pomogł zestaw: ANTIDRAL+NIVEA BALANCE w kulce(roll on) zero potu i zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję Rexonę w kulce.Moja mama bardzo chwali sobie AA w kulce z kaszmirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bl
ja polecam na codzień vichy już poleciłam go kilku osobom i są bardzo zadowolone moim zdaniem wart swojej ceny: - na długo starcza - ładnie delikatnie pachnie w odrównieniu od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×