Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość b. maggie

Co założyć na ślub brata?

Polecane posty

sukienka fajna, tafta + koraliki. na zdjeciu zapewne wyglada troche inaczej niz w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkkgjkg
Kochana sukienka jest sliczna!!! Jeśli wesele bedzie w restauracji to myśle żę spokojnie możesz sie ubrać w nia natomist jeśli na szkole w stolówce to chyba jest za elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. maggie
No właśnie jak ją zobaczyłam to padłam, takie kiecki zawsze mi się podobały ale jakoś nigdy nie było okazji żeby sobie taką sprawić...;) wesele będzie w restauracji no i sama nie wiem właściwie czy będę się w niej dobrze czuła, czy nie zaelegancka. Poza tym to październik więc letnie sukieneczki odpadają. Majjjja - dzięki za linki, najbardziej podobała mi się ta piąta od góry, \ale cena tez powala z nóg...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. maggie
OO! i ta pierwsza z czerwini fajuśna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. maggie
To teraz mi powiedzcie tak na oko czu ja bym dobrze z moją figurą wyglądała w tym kroju: 175cm wzrostu 58 kg całkiem proporcjonalnie rozłożonych ;) mój problem - brak ładnego wcięcia w talii :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. maggie
Ach no i biust też klasy B ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjkkklkk
powinnaś napisać jakie masz nogi bo jeśli nie są idealnie proste to bedzie to doskonale widać ta pierwsza w czerwieni podkreśla talię wiec nawet jeśli jej nie masz to ona sprawisz ze bedziesz ją miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. maggie
Nogi proste, szczupłe. Wogóle z moimi gabarytami mam raczej dość zgrabną sylwetkę. Oprócz talii właściwie nie ma się co czepiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×