Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwonq

Szukasz niani? studentka pedagogiki chetnie sie zajmie! KRAKóW

Polecane posty

Gość iwonq

Jako studentka zaoczna II roku pedagogiki społeczno-opiekuńczej zaopiekuje się dzieckiem lub dziećmi na terenie Krakowa! (Tylko opieka nad dzieckiem = czynosci związane z jego opieką). Jestem uczciwa i odpowiedzialna! Uwielbiam dzieci i chętnie organizuje im czas wolny który kształci ich charakter i wychowanie :) Interesuje mnie opieka na dłużej niż tylko wakacje! masz pytania?pisz!chętne odpowiem ---> kontakt: iwonq@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedną studentkę
pedagogiki... kompletnie sie do tego nie nadaje, to sobie wymyśliła a dostać się było nietrdudno... teraz jak przychodzi do mojej siostry i jej maluszka chciałaby na nim testować te swoje wszystki edurne metody wychowawcze itp... siedzi z notatkami i pierniczy od rzeczy jak to dziecko powinno się zachowywać i co rodzic powinien robić... głupota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
ja nie mam zamiaru "pieniczyc" od rzeczy :) ani "tresowac" maluszka :) hmmm widocznie Pani/Pana znajoma nie nadaje sie na studentkę pedagogiki... i nie ma o tym zielonego pojecia! organizacja czasu wolnego to np. rysowanie, gra w piłke, wychodzenie do kina na bajki :) zabawa w pisakownicy, spacery po parku itp itd. a nie siedzenie nad biednym dzieckiem i "pierniczenie" oraz "tresowanie" maluszka... proszę nie uogólniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedną studentkę
piszesz tak bo szukasz pracy... rodzic z domu dziecko w odstawkę, tv się włącza bajka leci ty masz zgłowy... na początku wszyskie są super... ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedną studentkę
piszesz tak bo szukasz pracy... rodzic z domu dziecko w odstawkę, tv się włącza bajka leci ty masz zgłowy... na początku wszyskie są super... ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
hmm śmieszy mnie to co piszesz...bo opiekowałam sie już wieloma maluchami i nigdy tak nie było :) dlatego jeśli możesz to nie uogólniaj i nie wypowiadaj sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak ty opiekowałabyś sie?opiekował dzieckiem...poza tym sprobuj faktycznie postudiowac pedagogike to zobaczysz czy to takie banaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
dokładnie ...to nie bułka z masłem... dziwi mnie taka postawa ludzi...a opieka nad maluszkiem nie jest prosta i łatwa...wymaga ogromnego zaangażowania i poświecenia... radze samemu sprobować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaB
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina Zon
Mam w rodzinie taką panienke. Doktorat nawet robi. Walnięta ostro jest. Biega w szpileczkach i mini po lesie za dziećmi i tym glosikiem chrzani "moje robaczki ciocia X już idzie ..." Ma odchyly. Nie ma to jak normalna kobieta. Studentki nie dość,że sie puszczają to jeszcze szajba uderza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
karina Zon ... to sie usmiałam :) naprawdę... to co piszesz jest ... załosne same w sobie... i zostawie bez komentarza ... rozumiem ze nie skończyłaś nawet studiów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zainteresuje Cię moja oferta ale szukam kogoś, kto by moją córkę (teraz II klasa podst.) woził ze szkoły na zajęcia. Trasa Biały Prądnik - Krowoderska. Na pewno 2 razy w tyg. a zapewne i więcej. Popołudniami. Nie mam jeszcze rozkładów zajęć. Jesli sama bys nie chciala to może znasz kogoś, kto by te parę godz w tyg. chciałby poświęcić. Jakby co to gg 4875079. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
mnie osobiscie bardziej by interesowala praca od poniedzialku do piatki ale popytam kolezanek ze studiów :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonq
popytam, jak cos bedzie wiedziala to dam znac na maila :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki serdeczne, w przyszłym tygodniu bede juz chyba znać wstepnie godziny. mail petra_75@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×