Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buzzzzia

dyskoteka

Polecane posty

Gość buzzzzia

dawno nie bylam juz na dyskotece i mam goraca prosbe czy moglby mi ktos powiedziec jak teraz dziewczyny chodza ubrane na imprezy??wiem ze to glupie ale naprawde nie mam pojecia co na siebie wlozyc zeby nie wygladac glupio..spodniczke sukienke czy np dzinsy i bluzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nic się nie zmieniło :), sama dzisiaj idę, ale tutaj akurat jest wymóg ubioru lata 70,80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzzia
o matko:)no przesadzila:)powiem wam ze naprawde nie mam pojecia..no a co byscie polecily tak jak pisalam spodniczke sukienke czy spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko6
zalezy z jakim idziesz zamiarem,bo po co sie ubierac jak pozniej masz zamiar zostawic ubrania u jakiegos frajera w samochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sie wybieram za tydzien i ubieram biale spodnie lub spodenki i do tego bluzke no i sandałki na koturnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzzia
ide z moim chlopakiem wiec nie bede"zostawiac ubran w samochodzie u jakiegos frajera":)prosze powiedzcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzzia
a np do bialych krotkich spodenek lepiej zalozyc normalna bluzke czy tunike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no własnie ja myslalam o tunice bo to fajnie wyglada ale u nas sa takie upaly ze chyba zaloze zwykla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie kumam tu czegos jak Ty chcesz zalozyc tunike na krotkie spodenki?bezsensu to juz lepiej jakies spodnie chociaz pod kolano chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×