Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ytu

castorama -kto pracuje?

Polecane posty

Gość ytu

jak sie pracuje? jakie macie stanowisko itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leber
jabym tam nie robił - ja wogóle nic nie robię, po co robić? nie lepiej wynko pod sklepem huknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były osioł
Ja tam pracowałem jako ochroniarz w Castoramie w Cieszynie. Płacili mi łachy 3,5 zł na godzinę, ale tylko 3 miesiące wytrzymałem. Stałem po 13 godzin na linii kas z jedną półgodzinną przerwą na kupę i fajkę. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och gooooood
do: napiszę coś mądrego - nie masz się czym chwalić wierz mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszevag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
ja własnie dostałam prace w ochronie w castoramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka osób, które tam pracują. Jedni sobie chwalą, drudzy narzekają - czyli jak w każdej pracy. Stanowiska mają różne: od całkowicie początkującego, po dyrektora logistyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocky1
CASTO-DRAMAT cała prawda, bez ściemy. Pracowałem w Casto 3 lata jeśli idzie o kasę to nie był o najgorzej ale do tej pracy trzeba mieć ocpowiednie predyspozycje. Pierwsza zasada: kient ma zawsze racje Morze ci napluć w twarz może cię zmieszać z błotem a ty musisz się uśmiechnąc i nadstawić drugi policzek. Druga zasada: najważniejsza jest obsługa klienta. Niekiedy masz dwuch , trzech klientów na raz a nastepnych dwuch masz za sobą i już cię trzymią za rekaw abyś im nie uciekł, i wtedy dzwoni telefon z kasy zwrotów ze masz reklamacje i musisz szybko iśc bo pan czeka już 10 min.horror. Trzecia zasada: porzadek na dziale. Przychodzisz rano do pracy w alejkach czeka już 8 palet towaru które zozkładasz w miedzyczasie obsługi klienta ( patrz zasada nr dwa ) zapiepszasz niekiedy w nieziemskich temperaturach 25 - 30 stopni. przechodzi kierownik czemu te palety tu jeszcze stoją przecież klienci nie mogą przejść. Ok kierownik kazał rozkładac towarolewasz klienta wnosisz po drabinie dziesiątki kg. przechodzi dyrektor chandlowy " czemu k...a zajmujesz się towarem patrz ilu klientów to nasze pieniądze " ch..strzela. Zwolniłem się rok temu i tylko jednej rzeczy żałuje - ze nie zrobiłem tego wsześniej. Pozdrowienia chetnie odpowiem na wszystkie pytania. Rocky1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annndrejka
A jak jest na kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika-wawa
powiedzcie czy Firma BRICO-DEPOT to tasama sieć to castorama, ten sam własciecielJ jestem ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepracowalem w castoramie 5 lat w tym kilka miesiecy na stazu w w-wie a potem zakladanie sklepu w Polsce zachodniej i moge powiedziec ze Rocky1 ma racje i tylko od twojego sprytu i inteligencji zalezy czy ulatwisz sobie zycie (czytaj - nie zameczysz sie i nie zruinujesz zdrowia - powaznie) czy nie, duzo zalezy jeszcze od dyrektora sklepu, zmieniaja sie srednio raz do roku, jesli trafi sie sk.....syn zamieni wasze zycie w pieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulas
Stawki są moim zdaniem średnie, początkujący doradca z 2ma Niedzielami podchodzi do 2000tyś zł , następnie masz szanse na nominacje (około 300 zł ) dojdą jeszcze premie uznaniowe ,dodatek za niedziele---ale wiadomo jednym jest łatwiej się rozwinąć ,a drudzy są pomiatani przez przełożonych. Castorama jest firmą w której można spotkać naprawdę świetnych ludzi ,przyjaciół . No ale bezwzględne świnie też są i potrafią spierdolić piękno tej spółki . Jeśli ktoś z dyrekcji to przeczyta ( uważam że dyr.generalna to osoby które nie znalazły się tam przypadkiem ) wezmą pod uwagę tych kierowników , zastępców którzy nadużywają praw pracowniczych i zaczną ich w końcu zauważać oraz wyciągać konsekwencje . Na pewno praca jest rozwijającą i ciekawa ,przy odrobinie szczęścia będzie to firma w której można doczekać emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULAS@
""Bulas Stawki są moim zdaniem średnie, początkujący doradca z 2ma Niedzielami podchodzi do 2000tyś zł , następnie masz szanse na nominacje (około 300 zł ) dojdą jeszcze premie uznaniowe ,dodatek za niedziele---ale wiadomo jednym jest łatwiej się rozwinąć ,a drudzy są pomiatani przez przełożonych. Castorama jest firmą w której można spotkać naprawdę świetnych ludzi ,przyjaciół . No ale bezwzględne świnie też są i potrafią spie**olić piękno tej spółki . Jeśli ktoś z dyrekcji to przeczyta ( uważam że dyr.generalna to osoby które nie znalazły się tam przypadkiem ) wezmą pod uwagę tych kierowników , zastępców którzy nadużywają praw pracowniczych i zaczną ich w końcu zauważać oraz wyciągać konsekwencje . Na pewno praca jest rozwijającą i ciekawa ,przy odrobinie szczęścia będzie to firma w której można doczekać emerytury."" Gadasz głupoty , jakie 2 tysiące?, 1900 z niedzielami, nie wiesz nie pitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×