Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak jak w temacie

w moje dzieci rzucano kamieniami!!!!

Polecane posty

Gość tak jak w temacie

Moje dzieciaki poszly grac w kosza i troje nastolatkow rzucalo wnich kamieniami w nogi , starszy syn mial koszulke z polska nazwa klubu i to byl chyba blad amlodszy 9lat do tej pory nie wie o co chodzi a ja nie nawidze angikow tak samo jak oni nas i tych ich przyklejonych usmiechow!!!!, starszy syn zabral mlodszego brata do domu wystraszyl sie , a ja zabronilam im ubierania koszulek z polskimi nazwami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
:(:( hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj
a we mnie w polsce rzucano kamieniami, za glupie dzieciaki nie musisz od razu nienawidzic calego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nasz własnie kochaja
Anglicy a w czasie II wojny gdy polscy lotnicy tam byli anglicy pisali na drzwiach takie napisy wstep wolny dla psów i polaków od tego czasu duzo sie nie zmieniło chyba tylko to ze pracujemy na ich sukces dlatego ja za niedługo wracam do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupoty opowiadacie, chamstwo, huliganstwo i nietolerancja sa wszedzie, a Anglicy wcale nie sa pod tym wzgledem tacy zli. Zaraz po przyjezdzie tutaj zaprzyjaznilam sie z Angielka, ktora we wszystkim mi pomogla i nawet dala mi kilka rzeczy do domu jak sie urzadzalam. Teraz jest to moja najlepsza przyjaciolka. Moi klienci i wspolpracownicy tez sa przewaznie bardzo mili i nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby ktos mnie zle traktowal ze wzgledu na pochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie to narzekanie powoli meczy i czasem smieszy ... ze Anglicy tacy i owacy.. jakby w Polsce bylo swietnie kolorowo i bez indycentow, gdzie nie mozliwe spotkac rodziny patologiczne, morderstwa wsrod mlodocianych i wiele podobnych.. ale zawsze trzeba narzekac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak w temacie
Martik pogadamy jak twoje dzieci wyjda na boisko !!!!! nie zauwazylam zeby w polsce ktos rzucal w moje dzieci kamieniami nie wspomne gdyby te kamienie polecialy np w glowe. owszem w polsce tez mozna dostac po glowie ale jakos sie nie balam gdy dzieciaki wychodzily na podworko.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vento99
A mnie smieszy ciagla proba udowodniania sobie i innym, ze w UK jestesmy traktowani jak rodowici mieszkancy. Ok, lepiej wam sie tu zyje(mnie tez), otaczacie sie pewnie ludzmi, ktorzy was lubia(to oczywiste), ale dla wiekszosci spoleczenstwa zawsze bedziecie szczebelek nizej. Mozecie oczywiscie to olewac(i wlasnie to powinniscie robic), ale fakty pozostaja faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak nasi w Polsce traktuja
Rumunow, Murzynow,Ukrainców - bardzo rózne. Nie mozna uogolniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vento99
przykro mi, ze twoim dzieciom sie to przydarzylo. brytyjskie dzieci to po prostu zwyle chamidla, ktore stana sie pozniej doroslymi prymitywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie wazne kto jaki ma kolor skory badz jakiej jest narodowosci tylko to jakim jest czlowiekiem - dobrym czy zlym moim dzieciom nie przytrafilo sie nic przykrego chyba ze ktos wezmie pod uwage jakies tam drobne klotnie z dziecmi na podworku ale tak samo czasem klotnie zdarzaly sie na podworku w Polsce jedno dziecko potrafilo przyjsc powiedziec przepraszam a inne nie i tak samo jest tutaj - zalezy jak jest wychowane a nie czy jest czarne ,biale , angielskie czy polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak w temacie
dziekuje za wszystkie wypowiedzi. Tylko czy dobze postepuje nie pozwalajac im wychodzic w klubowych bluzach z polski lub wogole z polskimi napisami zeby nie prowokowac? Enomorada nie jestes slepa ale anglicy nas nie lubia zabieramy im miejsca pracy,jestesmy ludzmi wyksztalconymi nawet ci ktorzy sa po zawodowkach maja wiekszy zasob wiedzy niz studenci 1 roku w anglii , np znam wykladowce geografii ktory nie wie ze kangury mieszkaja w Australii , 3/4 z nich nie wie ze polska ma dostep do morza ,, zazdroszcza nam urody , zachowania , manier , Sa tez bogaci Anglicy wyksztalceni , zwiedzajacy swiat ktorzy albo sami nas zatrudniaja albo przynajmniej doceniaja ze napedzamy ich gospodarke. Mam ochote wynies sie z tego kraju tylko gdzie? Nigdzie nie zarobie takiej kasy jak w Anglii, mialam knajpe w polsce ktora szlak trafil czy teraz juz zawsze bede sie bala ilekroc moje dzieci wyjda z domu?!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci w Anglii sa niestety przewaznie bardzo rozwydrzone. Na to akurat trudno cos poradzic... Zwlaszcza te z socjalnych mieszkan. Moze mieszkasz w kiepskiej dzielnicy i warto ja zmienic? A co do koszulek to nie wiem... jesli masz byc spokojniejsza to niech lepiej w nich nie chodza. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, ze jak bylam mala to tez mnie kiedys nieznajome dzieci obrzucily kamieniami. W Polsce. A na moja siostre, ktora byla w wozeczku, jakies dzieciaki rzucaly jajkami z 4 pietra. Moja mama poszla wtedy na milicje i ich rodzice musieli placic kolegium. Nie wiem jak tutaj to dziala, ale moze tez warto gdzies to zglosic jesli sie powtorzy? Chociaz mam nadzieje, ze sie nie powtorzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość North London
Working class nas nienawidzi,to oczywiste.,zabieramy im prace i benefity. Klasa srednia i powyzej sa mili,dobrze sie do nad odnosza,wiedza ze napedzamy im gospodarke. Choc tak naprawde swoje tez mysla. I tak szanuja nas bardziej niz cala ta reszte kolorwych siedzacych tylko na benefitach,my przynajmniej pracujemy,choc i zdarzaja sie pasozytnicze wyjatki wsrod rodakow. Takie ataki zdarzaja sie czesto,glownie na prowincji,W multikulturowym Londynie tego sie raczej nie doswiadczy. Rasizm istnieje wszedzie,nie ma idelangeo miejsca na ziemi,mieszanie sie roznych kultur zawsze przyniesie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość North London
enamorada,nie bron tych dzieci. One powtarzaja tylko zachowania swoich rodzicow. jezeli nie widzisz ze wisi tutaj w powietrzu niechec do Polakow to ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdym kraju sa byle jakie
srodowiska i chamscy ludzi, w tym dzieci. Wystarczy,ze jakies dzicko jest inne,rude, grube,inaczej ubrane, nawet to,ze sie dobrze uczy -cokolwiek. Jezdzilam wiele po swiecie i nigdzie moje dzici nie byly tak przesladowane ( zupelniew bez powodu) jak w Polsce. Za granica chodzily do dobrych szkol i wspominaly te czasy jak bajke.Teraz w Anglii ( na bdb uczelni) sa zachwycone towarzystwem. Wsrod kulturalnych ludzi, niezaleznie od narodowosci takie rzeczy raczej sie nie zdarzają-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja tych dzieci absolutnie nie bronie. Ale nie wiem dlaczego wina za ich zachowanie obarczac wszystkich Anglikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rammstein
"anglicy nas nie lubia zabieramy im miejsca pracy,jestesmy ludzmi wyksztalconymi nawet ci ktorzy sa po zawodowkach maja wiekszy zasob wiedzy niz studenci 1 roku w anglii ,(...)zazdroszcza nam urody , zachowania , manier " okaz ludziom troche szacunku, a odplaca ci tym samym. Niezaleznie od narodowosci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
A wy dalej sie upieracie, ze Anglicy nas kochaja. Inteligentni Anglicy(nie pisze wyksztalceni, bo niestety ludzie po studiach maja tu zenujacy niskim poziom wiedzy) wiedza, ze napedzamy im gospodarke, odnosza sie do nas normalnie, ale i tak uwzaja nas za gorszych obywateli. Dlaczego sami siebie oklamujecie?? Po prostu dla nich jestesmy ludzmi, ktorzy wykonuja zawody, ktorych sami Anglicy sie nie podejma. 80% legalnie zatrudnionych polakow pracuje fizycznie za prawie najnizsza stawke i to wlasnie taki obraz Polakow maja wyspiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak w temacie
Enomeralda ja mieszkam w dobrej dzielnicy kupilam tutaj dom sprzedalam w polsce mieszkanie i reszte kasy z knajpy zainwestowalam !!! Nie lubia nas maja ciekawe usmiechy na twarzy i to wszystko rammstein Alez ja im okazuje szacunek i tego ucze moich dzieci niestety to sie nie sprzwdza zaczne ich uczyc walki przetrwania i przezycia dla kasy aby mialy lepsze zycie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies a nie czlowiek
podnosze bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie wam tak nie podoba
w UK, to wracajcie do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frossss
tylko idiota moze wypowiedziec takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×