Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość underweaar

szaro-srebrna sukienka i czerwone dodatki?

Polecane posty

Gość underweaar

ide niedlugo na wesele. wymyslilam taki zestaw-sukienka za kolano wiazana z tylu na szyii, obcisla w talii i rozszerzana na dole w litera A, kolor taki ciemny srebrny, wlasciwie szary z lekkim polyskiem.chce w talii zrobic jakies oryginalne wiazanie z wstazki, np z kokardka lub niewielka roza- w kolorze czweronym. do tego czerwona mala torebka kopertowka i czerwone buty na obcasie peep toe. moze czerwone kolczyki kule,albo jakies srebrne:) co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abac
A może bardziej pasowały by biale dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładna racja
czerwone będą ok ale z białymi będziesz wyglądać - tak dziewczęco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony wstazka czy buty ok ale i buty i wstazka i torebka to troche za duzo wg mnie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiska
Ale czerwone dodatki ożywią kreację, a do szarego pasują. W biało szarej tak zimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiska
Chociaż może rzeczywiście byłoby lepiej białe buty, ale czerwona wstążka i czerwone usta, tak aby był element wspólny, a torebka pod kolor butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone super
byle nie przedobrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja autorkaaa
tez tak mysle czy moze nie za duzo tych dodatkow czerwonych.. hmmm..chyba kolczyki zaloze jednak srebrne, torebki i tak przeciez nie bede trzymac ciagle w reku tylko pewnie gdzies rzuce w kat i bede sie bawic, wiec zostaja czerwone buty i wstązka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulusia niemcy
Hej , mam wielki problem niedlugo ide na wesele i kupilam sobie sukienke szaro-srebrna ale mam problem bo niewiem jaki kolor do tego by pasowal ... tu jest ta sukienka http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=320702191111 jak ta strone niebedzie sie chiala otworzyc : tu jeszcze jeden link http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320702191111&var=510031826744&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_1329wt_905 prosze o pomoc ... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulusia niemcy
tu jeszcze raz link : file:///C:/Users/ula/Desktop/eBayISAPI.dll.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×