Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriannkas

to dluga historia

Polecane posty

Gość adriankasss
ale nie o to chodzi miedzy nami bylo cos mocnego i co?//nagle nic on sie boi swoich starych nie wiem mja mu cos z glowa zrobione jak raz powiedzial d ojca tato to o malo stary mu wryj nie dal wtedy on go przeprosil i powiedzial jeszcze raz tatusiu..ja myslalm ze on ze mna zycie uklada a nie z rodzicami;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken biedaku nie odzywaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz się cieszyć ,ze masz już to za sobą po jakimś czasie ja wspominam mój związek z uśmiechem na twarzy i teraz się ciesze ,ze się nie wjebałam w to bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnn
i kogo teraz znajdziesz jak sami debile frajerzy biedni na imprach jebacze i wszytko do dupy zycie tez.3 maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie postawił na swoim. To że rodzice durnowaci, nie znaczy że syn musi byc taki sam. Zle trafilas dziewczyno, wspołczuje z całego serca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w odwrotnej
sytuacji. To moi rodzice koszą niezly hajs, a mojej narzeczonej to raczej średnia krajowa. Ale na szczęście rodzice zawsze życzliwie patrzyli na moje dziewczyny, niezależnie od ich statusu. Ja też nigdy na to nie zwracałem uwagi. A co do Twojego chłopa to albo ma bufonowatych rodziców i sam jest palan, albo po prostu już nie chciał z Tobą być, a rodziców wykorzystał jako wymówkę. Tak też mogło być,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallllanrttt
zwykly duepk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×