Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukamm pracy

moze ktos pomoze. nie wiem jak w CV..

Polecane posty

Gość szukamm pracy

jesli w CV umiieszcze ze pracowalam w jakiejs firmie 2 lata, czy potem pracodawca bedzie wymagal bym przedstawila mu umowe? bo pracowalam na umowe zlecenie i gdzies te papierzyska mi sie zapodzialy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
Na rozmowie kwalifikacyjnej zazwyczaj nikt nie wymaga takich dokumentów, ale po pomyślnym przejściu tego etapu rekrutacji na pewno poproszą Cię o dostarczenie wszelkich świadectw pracy itd. (w przypadku zatrudnienia na umowę zlecenie jest nim właśnie ten egzemplarz). Pracowałaś tam aż dwa lata, więc wydaje mi się, że jest to istotny fakt w Twoim życiu zawodowym i pracodawca zechce zerknąć, czy rzeczywiście było tak, jak piszesz w cv :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamm pracy
myslisz ze jak przedje sie do firmy w ktorej pracowalam te 2 lata to udostepnia mi ta umowe w celu jej skserowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nie będzie ci ona potrzebna. ja najpierw pracowałam na umowie zlecenie, potem poszłam do innej firmy i nikt nie wymagał ode mnie pokazania tamtej umowy. ci, którzy wczesniej pracowali na umowe o prace, musieli przyniesc swiadectwo pracy, ale ci z umowy zlecenia nic nie musieli przynosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
Mnie prosili o pokazanie umów nawet na prace dorywcze, więc jak widać, zależy to od pracodawcy. Może dlatego, że nigdy nie pracowałam na etacie i to były jedyne dowody, że cokolwiek robiłam. Ja okazałam ksera umów i to wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×