Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczenaa

!wszy przez cc 2gi sn

Polecane posty

Gość szczenaa

chcialam rodzic naturalnie... natura jednak byla przewrotna i zadecydowala inaczej.. rozwiazanie mialo miejsce w 37 tc przez cc:)o;brzymi bol i katastrofa ogolnie- tak wspominam swoj porod;/ tplanuje 2gie dziecko i zastanawiam sie czy bede mogla posic o cc.. mimo ze to byl koszmar teraz nie wyobrazam sobie innego porodu... dziura w brzuchu mi wystarczy - nie chce rewelacji z pochwa przezywac i molestowac 2giej czesci ciala... juz wyeksloatowac do konca chce ten obszar ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA
JA SLYSZALAM ZE JAK SIIE ZA PIERWSZYM RAZEM MA CC TO ZA DRUGA CIAZE NATURALNY PORUD NIE MOZE BYC TYLKO CC MOJA KOLEZANKA TAK MIALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Szczena, a o co tobie chodzi dokładnie? Z tematu wynika, że dostałaś wszy przez cesarskie cięcie, z treści za dużo nie zrozumiałam - pełno błędów, literówek i zero sensu. Sprawdzaj co piszesz, zanim wyślesz wypowiedź, bo wygląda to później jak bezsensowny bełkot. Albo korzystaj z nowej Mozilli - przy pisaniu jakiegokolwiek tekstu błędy podkreślane są na czerwono i możesz je poprawić, tak żeby inni mogli cię zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×