Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pastylka24

Ile kosztuje edt Ode au Reve w sklepie YR?

Polecane posty

Gość Pastylka24

Witam!Mam pytanie:po ile jest woda toaletowa Ode au Reve w sklepie firmowym Yves Rocher.Zawsze zamawiałam ją z katalogu,gdzie normalna cena to 89,00 zł ale zawsze w każdym katalogu była 30,40 lub nawet 50% zniżka na wybrany kosmetyk więc wychodziło taniej.W moim mieście nie ma sklepu YR wiec nigdy nie kupowałam kosmetyków tej formy tą drogą.Teraz wyjeżdżam do Łodzi na kilka dni więc chciałabym kupić sobie te perfumy gdyż mi się już skończyły.Ile one mogą kosztowac w sklepie i czy są jakieś żniżki lub promocje?Aha i gdzie są w Łodzi sklepy YR? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
nie wiem ile kosztuja w sklepie,ale zamawiajac w yr bezposrednio zawsze dostajesz jakis fajny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budra
jesli lubisz baaardzo ta perfume to kup ale......trwala nie jest , a na inne kosmetyki tej firmy szkoda kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
ja mialam troche kosmrtykow z yr i musze przyznac ze mnie osobiscie podobaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że trwała nie jest się nie zgodzę. Wszytskie perfum, które mam z Yves Rocher ( a mam ich sporo) naprawdę długo się utrzymują! Ode au Reve też miałam , kupiłam, ale po tygodniu tak mi sie zbrzydła , że oddałam mamie. Nie mogłam znieść tego zapachu ;/ Pierwszy raz mi się tak zdarzyło. Szkoda ze wycofali perfum z tej samej serii tylko żółty:D Ode a la joy coś takiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szkoda że już nie ma
w katalogach tej żółtej "ode a la joie":-oŚliczna była;)Zielona "Ode a la vie" też wycofali:-(Żółta wprawdzie jest na stronie YR wiec może w którymś katalogu się pojawi http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?k=127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię , że się pojawi:(:( Regularnie co miesiąc otrzymuję listownie aktualna ofertę i pozostaje tam jedynie ode au reve i a la amour :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosztuje tyle samo co w ofercie wysyłkowej czyli 89zł ,ale teraz są promocje 40% na wybrane zapachy.Wiem że y.r. jest w Manufakturze i w carrefour kolumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te 40 procent zniżki
na wybrane zapachy to chyba tylko w ofercie wysyłkowej,są tam takie kupony,które naklejaz przy formularzu zmaóieniowym i dzięki temu masz znizkę.A w sklepie płącisz normalnie 89 zł,no chyba,ze się mylę?Zawsze zamwiam drogą pocztową wiec nie wiem jak to jest w sklepach Yves Rocher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie też są obnizki,co 2 tygodnie publikuja je na stronie yves rocher.Teraz jest też książeczka czekowa ( za darmo w salonach) a tam promocje 2 w cenie 1,40%,prezenty itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×