Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmaaarrrtttaaaaa

Umowa zlecenie-a zwolnienie!!!!

Polecane posty

Gość mmmaaarrrtttaaaaa

Mam pytanie... Jestem zatrudniona na umowę zlecenie-na 1 miesiąc.Co miesiąc umowa ta jest przedłużana,itd.Mogę iść na zwolnienie lekarskie,w czasie którego nie stracę tej częsci pensji,której nie przepracuje???? Błagam,pomóżcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmhm
Według prawa nie jestes pracownikiem a firmą wykonującą usługi i nie masz zadnych praw nie sadze aby było Ci placone za te dni przez ktore bedziesz nieobecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego czy jesteś zgłoszona do ub. choroboweg i jaka była przerwa od poprzedniego ubezpieczenia. Ze zlecenia chorobowe jest dobrowoln. Sprawdx w umowie, albo dowiedz się w kadrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie, czy pracujac na okres próbny jest jakiś okres wypowiedzenia, bo nic na ten temat nie mam w umowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
marta-> jak jestes studnetka to pewnie nie opłacaja składek do zus wiec za L4 nie dostaniesz pensji Sylwia-> zalezy na jaki próbny jest ta umowa, wypowiedzenie moze byc od 3 dni do 2 tygodni zaleznie od okresu na jaki została zawarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
no nie jestem studentką(już;))))))))))))))) ufff,, pracuję w cal...-umowa na 1 miesiąc(co miesiąc).Kończy mi się w lipcu...tak sobie pomyślałam...wezmę zwolnienie...zapłacą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
Mam umowę cywilna od 1-do-1-ego.Są odprowadzane składki zdrowotne. Jest w umowie pnkt."...w przypadku skrócenia terminu pracy,wynagrodzenie będzie wyliczane proporcjonalnie do przepracowanego czasu..." Please,help!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDGFDFHFG
NIE ZAPLACA CI TAKIE PRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac
marta poprostu nie dostaniesz pieniedzy za dni, w ktorych nie pracowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaarrrtttaaaaa
Dzięki bardzo za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×