Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7890

najladniejsze perfumy

Polecane posty

Gość APELANTKA
ja obecnie na zmianę używam Escada-Ocean Lounge, Jesus del Pozo-Halloween Kiss i również J del Pozo-Halloween.Kiedyś J.Lo -Miami Glow, Avon-Treselle,Avon-Pink Suede, Puma-Flowing i już nie chce mi się wymieniać...Trochę tego było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...bleffff...
Armani Code - cudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT
AZZARO-NOW CALVIN CLEIN ONE GUCCI-RUSH 2 DAVIDOFF-GAME HUGO BOSS-PUPE PURPLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet34
POLECAM!perfumy firmy FM-posiadaja wiele odpowiednikow zapachow znanych zagranicznych firm;-) sa BARDZO trwale!i w przystepnej cenie-a zapachy sa identyczne z oryginalami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Dior
Jadore Diora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek90
WITAM, MAM DO SPRZEDANIA ŚLICZNE PERFUMY DAMSKIE I MĘSKIE. SĄ NIE DROGIE OD 33,50 DO 54,75 ZŁ I SĄ TRWAŁE. JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ZAINTERESOWANA ODPOWIEDZ NA TEGO MAILA. UDZIELĘ DODATKOWYCH INFORMACJI JAKIE POSIADAM ZAPACHY. NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellka
jak dla mnie to istnieją tylko CHANEL CHANCE i CHANEL CHANCE EAU FRAICHE, są superowe ;) ostatnio też spodobały mi się Givenchy A&D Le Secret są też bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellka
a może ktoś wie które perfumy mają nutę zapachową zbliżoną do Chanel Chance lub Chanel Chance eau fraiche?????? będę wdzięczna ;) lub do nowego Givenchy La Secret ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam różne typy ale teraz
mam faworyta. Givenchy Ange ou demon le secret. Zakochałąm się w tym zapachu.... Bardzo lubię też Donna Karan Cashmere Mist, Ralph Lauren Ralph, Versace Medusa... Obecnie jednak Le secret wygrywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moje ulubione to Cindy Crawford Waterfalls,jak dla mnie są super lekkie i nie duszące,następnie Moschino Funny też boskie,Armani White,oraz be delicious i red delicious. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dou
Gabriela Sabatini Ocean Sun najśliczniejsze jakie mogą tylko być i w ogóle wszystkie odamiany Gabriela Sabatini są piękne pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups....................
Dzisiaj kupiłam sobie próbkę oryginalnych perfum GUCCI Flora i są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania55
treselle, mexx fly high męskie i damskie, adidas różówy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniiii
Lacoste pour femme (niestety nie są trwałe, ale zapach super) Dior J'ador Elizabeth Arden 5th Avenue Elizabeth Arden Sunflowers Nina Ricci Love in Paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie w sepii
jil sander sensation - jedyne perfumy, których zużyłam już kilka butelek i chyba nigdy mi się nie znudza kenzo elephant jesus del pozo in black cacharel liberte lolita lempicka lolita dior diune burberry brit ostatnio zadziwiły mnie bardzo pozytywnie perfumy z oriflame - mirage, bardzo ładny zapach w klimacie wymienionych powyżej, do tego bardzo trwałe, piękna butelka a i cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olali*
coco chanel mademoiselle oraz gucci II :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllaa
Jeżeli ktoś chce to mogę odsprzedać bardzo dobrą podróbkę Chanel Chance przywieziona z ukrainy - psiknięta może dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Architect Oriflame polecam dla każdego mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×