Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

@agentka@

Zdradziłam

Polecane posty

Jestem z moim chlopakiem 8 miesiecy i pewnego wieczora bylam na imprezie i troszke sie opilam i go zdradzilam przez pewien czas bylam nie do zycia caly czas o tym myslalam i o tym czy mu powiedziec co o tym sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm jak masz pewnosc
ze sie nie wyda, to moze lepiej nie mowic, ja kiedys powiedzialam, fakt ze nadal bylismy para, ale wypominal mi to przy kazdej okazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zdradziłam witaminę C
z magnezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sie tego boje ze jak powiem to bedzie zupelnie inaczej niz bylo a raczej nie ma sie od kogo dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm jak masz pewnosc
to lepiej nie mow, bedzie bolalo i jego i ciebie, jego zdecydowanie bardziej, ale bedzie cie wpedzal w wieksze poczucie winy zarzuci cie setka pytan co jak z kim, dlaczego po co wyzwie od najgorszych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudą wieje zamiast zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś powiedziałam raz, drugi, trzeci. on nic nie mówił tylko mnie przytulał.Po jakimś czasie kazał mi o tym opowiadać, takie pikantne historie, myślałam że to go podnieca. mówiłam. kiedy zaczęło mnie to męczyć poprosiłam żeby przestał. przestał. przestałam się przyznawać. we wrześniu on dowiedział się sam przypadkiem, wygarnął mi przy okazji wszystko co było dawniej, okazało się że pamięta każdy szczegół... nadal jesteśmy razem, nadal mnie kocha... wiem,że jestem zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze gdybym mojemu powiedziala o zdradzie nie bylo by przytulania bo wiem ze by mnie zostawil kiedys rozmawialismy juz na ten temat i wiem co byt zrobil bo raz mu sie to juz przytrafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurewka nie jestem a nawet jezeli to huj ci do tego ... pewnie ty nie lepsza jestes !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia klocia.......
olej idealiste, on jest zenujacy z tymi swoimi madrosciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia klocia.......
ooooooooooo dzieki , jakis moderek go wykasowal w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita....
brawo,dziewczyny,raz jestescie mlode:PTakie okazje nie nadarzaja sie czesto.No i oczywiscie NIE przyznawac sie,bo i po co?,zeby zadawali nudne pytania?.Pamietajcie,co Wasze jest tylko Wasze,Brawo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia klocia.......
idealista brykaj , bo znow cie wykasuja ;) powinni i wykastrowac, ale moze juz jestes bez ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×