Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina85

zarzylam przypisana tabletke po uplywie 72h czy nie za pozno...?

Polecane posty

Gość Karolina85

Witam wszystkich. Odbylam stosunek plciowy z niedzieli na poniedzialek ok 22:00.stosunek mial miejsce w trakcje owulacji(okres mialam od 5lipca-12nastego mam 30dni cyklu) i wytrysk byl calkowity w srodku:( we wtorek wieczorem mialam zarzyc tabletke ta ktora sie zarzyla 72h po.zarzylam ja w srode ok 12:00.Czy bedzie miala swoje zastosowanie?Bylam u dwoch ginekologow jeden stwierdzil ze bedzie dobrze drugi zas ze za pozno wzielam i nie koniecznie musi zadzialac.Strasznie boje sie ciazy!Czy ktoras z was brala ta tabletke?nazwy dokladnie nie pamietam E......z nerwow nie pamietam.Lekarz mowil ze po jej zarzyciu moze wystapic krwawienie a u mnie nic.Boje sie ze nie zadziala.Prosze o wypowiedzi w tej sprawie.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
dstosunek odbyłaś w ubiegłą niedzielę (22 lipca)? jeśliu dobrze liczę to 72 godz minęły w środę ok 22... więco powinno być ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
dstosunek odbyłaś w ubiegłą niedzielę (22 lipca)? jeśliu dobrze liczę to 72 godz minęły w środę ok 22... więco powinno być ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh zazdrosnice
moze nie zadzialac , wiec musisz byc przygotowana na to ze krwawienia nie bedzie... a ono moze wystapic w ciagu tygodnia - dwoch nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh zazdrosnice
ps. i proponuje zainwestowac w slownik ortograficzny :) masz dopiero 17 lat, wiec zajmij sie lepiej nauka, nie sexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
ehh zazdrosnice--------- skąd wiesz że Karolina85 ma 17 lat?? Bo ja w jej topiku nic takiego sie nie doczytałam... A jeśli "85" oznacza rok urodzenia to ma 22 lata a nie 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85
Przepraszam za bledy ale to nerwy,a poza tym nie spodziewalam sie krytyki w takiej sytuacji tylko porady.Nie wystapilo u mnie zadne krwawienie wiec czy mam mniemac ze tabletka sie nie przyjela i nie zadzialala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po takiej tabletce nie mialam krwawienia a nie zaszłam w ciąze, z tym ze ja wzielam 6 godzin po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina85
nowai22 i moniak dzieuje wam bardzo juz mnie podnioslyscie na duchu wielkie dzieki. Teraz pozostaje mi czekanie do 5tego sierpnia na okres lub wczesniejszy dobry test:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Najlepiej zrób test, ale myśle że będize ok. Ja też zażywałam tą tabletke z tego co pamiętam to po 24 h ale żadnego krwawienia nie miałam- i w ciąży nie byłam:-) pozdrawiam daj znać jak już będziesz wiedzieć co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie.Czy ktoras z was ma moze maila do jakiegokolwiek ginekologa?przedstawilabym swoja sytuacje i siegnela jeszcze raz opinii postronnej doswiadczonej osoby. Jesli bedzie wszytsko ok to wysciskam was na zaboj.Jestem samotna mama i nie moge miec teraz wiecej dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jestem dzien po terminie miesiaczki i nic:(Tak bardzo sie boje testu!!!!Czy to mozliwe aby tabletka 72h nie zadzialala choc zostala wzieta w terminie????Tak sie boje.....Do ilu dni moze spozniac sie okres???Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe że tabletka nie zadziała jej skuteczność spada im później sie weźmie, ale czesto okres sie spóźnia po jej zażyciu zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zażyłam się pisze
i najprawdopodobniej jezdeś w cionrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×