Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy można

Czy można wpisywać w CV, że sie dobrze zna Excela nie umiejąc programować w VBA?

Polecane posty

Gość Czy można

Czy można wpisywać w CV, że sie dobrze zna Excela nie umiejąc programować w VBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy można
Znam tabele przestawne umiem posługiwać się dużymi zbiorami danych. Wiem, co to kwerendy i radzę sobie z rejestratorem makr, ale sama z polca nowych funkcji, ani makr nie napiszę. Korzystam tylko z gotowych excelowsklich funkcji. Mogę wpisać w CV, że dobrze znam excela, czy tylko że podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda..
a makra umiesz sprawnie i dobrze robic? jesli tak to z nauczeniem sie VBA nie powinnas miec strasznych problemów:o zawsze lepiej zacząc sie uczyc niz zastanawiac jak ukryc brak wiedzy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy można
"Robić" tak, ale w sensie rejestrować nowe makra. Programowanie jest dla mnie trudne. Coś tam próbowałam. Przeczytałam, ze 2 książki na temat VBA, ale zdaje sobie sprawę, że programistki ze mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda..
w takim razie na Twoim miejscu nie odważyłbym sie napisać ze znam dobrze:o no chyba ze to taka praca ze masz niewielkie szanse potrzebowac tych umiejetnosci... w tedy mozesz napisac zeby ladnie wygladało:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy można
Szkoda. Chciałam wpisać Excel w programy, które znam, ale bez VBA, to raczej się wygłupię. :( Może napiszę, że znam Excela, a w nawiasie dopiszę, ze VBA dopiero się ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos excela macie moze jakies materialy dotyczace tego programu, chce go sobie wreszcie przysposobic, ale na necie marne informacje,a biblioteka zamknieta jak wracam z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy można
Ale każde kłamstwo musi byc takie, żeby Cię nie kakryli, a tu ktoś może na przmowie powiedzieć: "proszę napisać makro, które dla zafiltrowanych komórek będzie kopiowało dane do nowego arkusza wraz z nagłówkami" i zobaczymy, jakie zrobisz oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy można
miało byś "rozmowie, a nie "przmowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy można
Rejesratorem tego nie zrobisz. Jak sie wybronisz? Wyjdziesz na kłamccę i Cię wyśmieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×