Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BUDOWLANIEC

SZUKAM LUDZI DO POMOCY W PRACY W FRANCJI

Polecane posty

Gość BUDOWLANIEC

PRACA W UNJI Zatrudnimy pracowników na budowach w Francji na pełny etat w zawodach: Monter płyt Gk (potrafiący wykonać robotę w pełnym zakresie wraz z gładzią) Tynkarz - do tynków gipsowych z agregatu Ślusarz-spawacz z uprawnieniami Ślusarz narzędziowy Od pracowników wymagane są umiejętności pozwalające im wykonywać zlecone roboty samodzielnie na podstawie projektów wykonawczych i jakości zapewniającej odbiór inwestorski. Zapewniam dowóz pracowników na miejsce, wyżywienie i mieszkanie Wynagrodzenie za pracę w zależności od umiejętności, jakości i wydajności w pracy wynosi od 6 do 12 €uro na godzinę plus dieta dzienna 42 €.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUSOWLANIEC
Długo nie było mnie w Polsce i nie miałem pojęcia, że tu się tak pozmieniało. Niby jest bezrobocie, a ja nie mogę znaleźć 20 osób za całkiem niezłe pieniądze. Nie widzę też tej naszej sławnej na cały świat zaradności. Zainteresowanym podaję meila: budowlaniec-50@o2.pl na który proszę napisać o sobie wraz z numerem telefonu to zadzwonię. Pozdrawiam i czekam na chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanieńki
wszyscy już w Anglii albo Norwegii siedzą. Oba kraje łykają budowlańców jak kania deszcz. Nie masz czegos dla kobiety? Sprzątanie, au pair, sadownictwo? Kocham Francję i chętnie bym tam troche popracowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×