Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysza3

Casualplay vintage prosze o ocene tego wozka

Polecane posty

prosze o ocene tego wozka bede wdzieczna za kazde odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
no powiem,ze wizualnie bardzo ładny,nie za ciężki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy uzywalas go ? bo chodzi mi konkretnie o gondole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja mam taki wózek,gondole a teraz już spacerówkę. Przyznaję szczerze,że wózek jest poprostu świetny!jestem bardzo zadowlona.Mieszkam na 10 p w dużym mieście.Na ulicach typu nierówne chodniki,wertepy itd sprawdza się świetnie.Ma piankowe koła a one są najlepsze,amortyzują wstrząsy.Bardzo łatwo ilekko się go prowadzi.Bałam się,że będzie za ciężki bo nie mogłam go osobiście podnieść w ciąży ale po cesarce mogłam go spokojnie podnieść.A teraz spacerówka jest jeszcze wygodniejsza i lżejsza,polecam.Bardzo wygodnie jeździ sie niezablokowanymi kołami,oczywiście kwestia wyboru ale koła się blokuje. ps.jeśli jesteś zainteresowana zakupem gondoli play moon to mogę odsprzedać,w sklepach kosztuje około 600 zł a ja oczywiście sprzedam taniej,o wiele taniej.Jakby co to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podałam aktualnego maila gnieka@gmail.com ps.gondola jest używana w bardzo dobrym stanie,mogę przesłać zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje ze sie odezwalas! ja juz dokonalam zakupu tego wozka i powiem szczerze ze mam mieszane uczucia dlatego pytam o opinie, niby wszystko w porzadku ale... no walsnie jest ale po pierwsze wlasnie chodzi mi o gondolke , czy ona trzyma sie tylko na tych delikatnych adapterkach ? mam wrazenie ze sa bardzo niestabilne , i wozek sie rusza ...czy to tak samo u Ciebie wyglada czy ja moze kupilam wzoek z defektem a moze sa jakies dodatkowe mocowania ...bede ogromnie wdzieczna za podpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj. Dobre:)ja jak doszłam do siebie po cesarce i wziełam się za oglądanie wózka to już chciałm pakowac i do sklepu.Też myślałam,że kupiłam felerny wózek bo gondolka latała i nie wyobrażałam sobie jak ja tam dziecko włoże.No i wysłałam męża,okazało się,że to ma tak być.I w sumie racja:)Te adaptery są tak pomyślane,że nic się tam nie urwie ani złamie itd.gondolka musi się tak kołysac bo jakby była sztywan to po 1 dziecko w niej lata,po 2 wózek jest twardy a po 3 to są tak jakby \" amortyzatory\" i spróbuj umocować gondole tak żeby się nie ruszała,kiepsko się jezdzi.No i tak samo jak Ty miałam pełno obaw co do gondoli a okazała się świetna:) Miłych spacerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co no ogronmnie Ci dziekuje za to co napisalas bo ja tak samo jak Ty myslalam juz o tym zeby jechac do sklepu i sie dochodzic co za dziadostwo mi sprzedali ...a mam jeszcze pytanie odnosnie regulacji oparcia w spacerowce ...bo tez jeszcze do tego nie doszlam ...jak sie ustawia tez mam wrazenie ze jak sie dziecko oprze to poleci do tylu czy to sie czyms mocuje ? jest tam taki pasek ale za pierona nie moge dojsc z mezem jak sie go podpina .. wybacz ze tak Ci truje ale po prostu z nieba mi spadlas :- )!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się,nie trujesz mi,ja też czasami potrzebuje pomocu tu na forum i często ją otrzymuję:) spacerówkę bardzo łatwo się montuje(pomimo braku polskiej wersji instrukcji obsł.)na stelarz zakładasz spacerówkę,przyczepiasz zatrzaskami a jeśli chodzi o pasek z regulacji,to oczywiście też myślałam,że dziadostwo;)jak zamontujesz już siedzisko,to po bokach z tyłu wózka są takie \"zatrzaski\" plastikowe czarne jak w szelkach dla dziecka z przodu siedziska.I one są tak bardzo z boku tak jakby ukryte i do nich wkładasz właśnie ten pasek,który służy do regulacji.Przechodzi on przez całe oparcie i zwęrza się go takim jednym ruchem.Najpierw podnosisz oparcie do odpowiedniej pozyjci jaką chcesz i wtedy \"zaciskasz\".oj nie wiem jak to opisać ale to naprawdę łatwe.Kosz jest duży i to duży+.W spacerówce zakupy wkładasz bokiem i dlatego są te małe rzepy na koszy po bokach.Dużo tam zakupów wchodzi.A jedyną wadą tego wózka jest to,że praktycznie jest czarny:(tylko wkład jest kolorowy.Rozjasniłam go kupując parasolkę i małą gwiazdę pozytwkę w tym samym kolorze co wkład.Mój synuś jezdzi w nim 2 tygdonie czyli jak skończył 5 m. i jest bardzo zadowolony,bo wszystko widzi:) ok konczę i korzystam z wieczoru jakby co to pisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes kochana ogromne dzieki jeszcze raz za okazana pomoc !i jeszcze raz przeopraszam ze zabrałam ci tyle czasu ..goraco pozdrawiam .dobrej nocki zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kinia
Mój maly szkrab cieszy sie wózkiem Casualplay S$ od 6 miesięcy i powiem, że byl to najlepszy wybór z możliwych ;)) polecam gorąco bo warty jest tych pieniędzy, które kosztuje. Moglam go bezposrednio porównać z Quinny i Mutsy (są w rodzinie ;)) i jest różnica zarówno w wykonaniu jak i funkcjonalności - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×