Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*madi

23 sierpnia 2008

Polecane posty

czy któraś z Was tego dnia... no wiecie co:) bo ja tak:P zaczęłyście już jakieś przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawie wtedy:) widzę,że jesteśmy w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z uroczego Chrzanowa.to dość blisko Krakowa.chociaż blisko to pojęcie względne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) ja z zabrza :) na slasku...ale slub bedzie w okolicach radomia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy jeszcze sporo czasu do ślubu:)ale pewne rzeczy trzeba sobie zarezerwować już teraz-kościół,miejsce na weselę oraz kogoś od muzyki:)my znaleźliśmy uroczą restaurację i od razu,gdy ją zobaczyliśmy,podjęliśmy decyzję:to jest to miejsce:)już zaprzestaliśmy dalszych poszukiwań,bo w naszej okolicy nic lepszego nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa malina
wybraliście zespół muzyczny?my zdecydowaliśmy się na prezentera muzycznego.poprowadzi całe przyjęcie jako wodzirej,a także zadba o oprawę muzyczną.został nam polecony,zamówiliśmy go w ciemno. to tak,żeby nikt nas nie ubiegł z terminem:) umówiliśmy się z nim na koniec sierpnia.wtedy spotkamy się na żywo i zobaczymy dvd z imprez,na których pracował.i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja:)tylko na innym forum udzielam się pod innym pseudonimem i zapomniałam zmienić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madi a o jakiego wodzireja Ci chodzi? skad jest? ja Ci odpowiedzialam na topicu \"jest juz ktos na 2008\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa malina
wolę ten topic,bo tamten jest już bardzo zaawansowany:) ten wodzirej jest z Jaworzna,występuje jako AGAMUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr.niedobrze mieć dwa pseudonimy,bo zapominam się przełączać.to pisałam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)a Ty planujesz jakiś zespół muzyczny?my zrezygnowaliśmy ze względu na koszty.w sumie jak ktoś się chce bawić,to przy dobrej muzyce ale z płyt też się pobawi.a z zespołami też różnie bywa. nie ma się gwarancji,że się dobrze spiszą.chociaż przyznam,że gdyby nie względy finansowe to chyba jednak wybrałabym żywych muzyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamy zespół + wodzirej który nam polecił zespół, graja na zywo tak jak chcieliśmy! moze jednak przyłaczysz sie do Naszego topicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy tam działacie długo a ja taka jedna nowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
restauracje, fotograf ma sie do Nas odezwac, kamerzysty szukamy, a koscioł bedzimy po wakacjach rezerwowac. to wszystko na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi zapraszamy do nas! :) tym bardziej ze Ty też ze śląska ;) oczywiście nie zmuszam Cie ale im wiecej tym lepiej hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my mamy kościół,restauracje i wodzirejodidżeja:) z kościołem to w sumie mamy problem.w naszym mieście jest kilka kościołów. oboje należymy do jednej parafii.ale ten kościół jest bardzo brzydki.jest nowy i urządzono go w bardzo kiczowaty sposób.poza tym zmienili się księża i żaden nie ma przekonujących kazań.nie chcemy tam ślubu.to ma być dla nas dzień wyjątkowy i piękny.chcemy być zadowoleni i pod względem strony duchowej,jak i estetycznej. dlatego wybraliśmy inny kościół.stary i bardzo przyjemny.wyznaczyliśmy sobie tam termin.ale za jakiś czas musimy iść po zgodę do naszego proboszcza.a on może się nie zgodzić:(i wtedy będziemy skazani na nasz kościół.a tego nie chcemy:) wkrótce musimy też znaleźć fotografa. bo ci lepsi będa mieć później pozajmowane terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda moje miasto leży w małopolsce,ale ok:)przenosze się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy fajnego proboszcza, znaczy ślub bedzie u mnie bo jestesmy z roznych miast i mysle ze nie bedzie problemu z tego wzgledu ze mój obecny proboszcz jest byłym wikarym od mojego M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz pomyliły mi sie miasta ;) no tak kraków to nie śląsk ranyyyy ale wpadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)hehe.a my należymy do jednej parafii,a ślub weźmiemy w innej. myślę,że jak się księdzu zapłaci,to się zgodzi.ksiądz też człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tą samą datę :-). Napisałam Ci na topiku \"Jest już ktoś na 2008?\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy do wyboru 16 albo 23,ale jakoś nam się ten 23 spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×