Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

na sukienkach sie nie znam, ale odpowiadam na wcześniejsze pytanie- mojego kota kastracja kosztowała 70 zł, ale nie mozna kastrowac malego tylko trzeba poczekac az mu troche jajca urosną ;) no i niestety po tym zabiegu kot z tydzien śmierdział środkiem dezynfekcyjnym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...Hehe, ja właśnie też szukam sukienki i też nie znalazłam żadnej fajnej stronki... Moja siosrta jest świadkową(na szczęście nie ja:), bo nasza kuzynka nie wiedziała, którą z nas wybrac i losowała i wypadło na nią:P...No i ona ma złotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malennka
A aj mam 3 kotki i wszystkie trzymamy w domu i śpią w mim łóżku :) Mam kocice (która jest od miesiąca po sterylizacji) i dwa jej śliczne kotki- kocury. Są grzeczne sama je uczyłam kożystać z kuwety i nic nie niszczą choć maja juz 4 miesiace. Dom bez zwierząt wydaje mi sie bardzo smutny i ponury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
aaaaaaaa a kiedy masz wesele?ja 27 pazdziernika jak znajde jakies stronki z sukienkami dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
nie no ja nie ucze mojego kotka zeby spał w moim łózku ma specjlne miejsce do tego w dzien owszem moze sobie latac po calym moim pokoju ale w nocy nigdy w zyciu.a moj kotek w pierwszy dzien nauczyl sie zalatwiac do kuwety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...Na wesele idę 13 października:)Okej, to jak coś to sobie zerknę na sukienki:)Może Ty coś znajdziesz na necie, bo mnie jakoś nie wyszło:)Jedną znalazłam, ale teraz już nie wiem gdzie ona jest...Ładna, jasna, ale i tak mi nie odpowiada, bo ja nie chce jasnej, ob isę źle będę czuła...Najbardziej mi odpowiada ciemna(czarna, zielona, fioletowa, itp);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja tez sie zle w jasnej czuje tez lubie takie ciemniejsze kolory ale niestety jako swiadek nie wypada mi isc w czarnej badz jakiejs ciemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zoluska*
..mam pytanie troche odbiegajace od sukienek i kociakow.. moj gin kazal mi przyjsc po 2 opakowaniu tabsow (dodam ze pierwszy raz biore tabletki) ..zastanawia mnie po co?? ..na jakie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a jakie bierzesz?pewnie kaze ci przyjsc po kolejne bo jedno opakowanie nie dziala przez caly czas jesli juz sie zdecydowalas je brac to bierz przez dluzszy czas jesli nie masz zadnyh dolegliwości.to tylko i wyłacznie od ciebie zalezy jak chcesz sie dalej zabezpieczac to idz bo jak juz wczeneij j pisalam 1 opakowanie nie dziala na caly rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...No właśnie w świadkowaniu jest ta lipa, że musisz się w pewnien sposób dostosować, bo w ani za ciemnej ani tez za jasnej nie możesz iść...No bo jasna to byś się zlewała z Panną Młodą a ciemna to lipawo z deka...Najlepiej to np. jakaś niebieska(błękit, lazur), czy jakaś liliowa, różowa:), albo złota, czy jakaś taka w takim typie, no nie!?:)Mnie się przynajmniej tak wydaje...;) *zoluska*...To zdanie:\"moj gin kazal mi przyjsc po 2 opakowaniu tabsow\" to ma takie znaczenie:moj gin kazal mi przyjsc po DRUGIM opakowaniu tabsow\"!?...Jeśli tak to odpowiedź moja brzmi: A miałaś już jakieś badania robione przed wypisaniem recepty!?Jeśli nie no to pewnie zrobi Ci te podstawowe:morfologia, poziom hormonów, poziom cukru, próby wątrobowe i to chyba wszystko, nie wiem czy czegoś nie pominęłam;)A jeśli te już miałaś, to może chce wiedzieć jak Twój organizm zareagował na tabsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
aaaaaaaaaa wlasnie tez mysle tak jak ty tylko ze teraz swiadkowe ubieraja sie w suknie roznego koloru np.moje kolezanki byly swiadkami i mialy czerwona i braząwa sukienke a ja nie mam pojecia co do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczyny a tak odbiegając od tematów znacie jakies fajne piosenki bo juz nie mam czego słuchac.Ps.słucham wszystkiego co fajne i nowe Ja tez cos wam podam( mi osobiscie sie podoba )tylko zze juz sie jej przesłuchalam VELVET-FIX ME i dam jeszcze jedną lucca-june-mix-2006 moze juz słyszeliscie ale warto podac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...Tą pierwszą znam, a drugiej nie kojarze po tytule, a sama słucham polskiego hip - hopu przeważnie, więc...Nie wiem czy to Cię interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
wiesz z hip-hopu to niektore piosenki mi sie podobaja ale zbytnio za nim nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zoluska*
no wow ze nie dziala przez caly rok:) chodzi mi o badania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
to juz ci aaaaaaaaaa wyjasnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
u mnie wszystko oki jakos leci,tylko troszke przejmuje sie swoja cytologia(MAM ZAPALENIE KOMOREK NABLONKA PLASKIEGO -doktor powiedzial ze to nic groznego tylko martwie sie tym ze musze powtorzyc cytologie a gdyby bylo dobrze zapewne bym nie musiala)a co tam u ciebie i reszy?widze ze nasze forum powoli sie rozpada tylko my we dwie zostalysmy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filefionka
To ja mam pytanie - Od tego miesiaca planuje rozpoczac stosowanie antykoncepcji hormonalnej. Lekarz przypisal mi pigulki Novynette. Nie długo mam dostac okres, i sie zastanawiam nad pewna sprawa. Otoz pigulki mam zamiar zazywac pora wieczorna. Wiec w przypadku, gdy dostane okres poznym wieczorem/noca, np. o godzinie 22-24, to czy mam wowczas przyjac pierwsza pigulke, czy zrobic to nastepnego dnia? Bardzo prosze o poradę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wziąc wieczorem gdy tylko dostaniesz okres, albo następnego dnia... ważne zeby wziąć pierwszą tabletke w ciągu 24h od wystąpienia krwawienia PS. jestem chora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...To może ta 2 cytologia więcej wyjaśni, coś przybliży, nie musi to być coś złego...A u mnie luźno:)Po staremu w sumie:) No właśnie też zauważyłam, ze mało ludzi pisze...Ja tu jestem codziennie i cisza... filefionka...Możesz też wziąć zaraz jak dostaniesz okres, a następną następnego dnia już o \"swojej\" godzinie. moniak...No mnie też coś zgina...Znaczy coś gardło mi siada, a katar coś też tak jakoś na szczęście maławy z deka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszedł mi ból gardła za to teraz katar mam byczy:oŁooo, a tu jutro na praktyki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×