Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vampireheart

metale, punki

Polecane posty

Gość vampireheart

Chciałabym prosić o opinię osoby postronne :P Więc co sądzicie o metalach, punkach i rockmanach? Co sądzicie o osobie ubranej na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tak...ale już wyrosłam, choć wciąż u mnie w szafie wisi ramoneska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabne metal punk dziewczyny
są SUUUUUUUUPEEEEEEERRR , szczegolnie w seksownych strojach ze skóry, np. w skórzanych spodniach ! JESTEM ZA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jedną z nich
czyli lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja własnie też...PP
bardzo ich lubię, bo jestem jedną z nich. I denerwuje mnie w dzisiejszych czasach nietolerancja. Ludzie, trzeba się szanować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słucham rocka
namiętnie i od strasznie dawna ale nie ubieram się w skórzane spodnie itp. lubię czarny ale wolę brązy,granat itp. Mój facet natomiast nosi skórzaną kurte i jezdzi na motorze i w ogole zachowuje sie jak typowy rockman. Pamiętam jak Go pierwszy raz przyprowadziłam do domu hahahaha nie zapomne miny ojca,teraz juz nic ich nie dziwi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie
czemu nie gothka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie
czy tam ghotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotycka moda tez jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
byc metalem czy innym takim a byc ubranym na czarno to roznica bo mozna ubrac sie na czarno i wygladac sexownie i kobieco a metalom punkom i innym takim mowie NIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można być..
..seksownym punkiem czy metalem, nie zrozumiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoliii31
ja juz przechodziłam różne fazy,chodzenie w wielkim czarnym swetrze do kolan i podartych dżinsach,noszenie koszul w kratke,glany przy 30 stopniowym upale,wielkie kurtki golenie wlosów na glowie po bokach...powiem jedno z tego się wyrasta.gust muzyczny mi się nie zmienil a do metali nic nie mam to b.często zajebiści,inteligentni ludzie ale już do glanow i wielkich swetrzysk nie wróce nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobiaa
mnie sie to nie podoba bo te wszystkie na czarno wygladaja na niedomyte, ciuchy jakies poszarpane makijaz cxarny 3 dniowy, krechy sie rozmazuja, zdecydowanie nie moj styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobiaa
a najgorsze sa czarne glany do bladych grubych nog w 30 stopniowy upał, aż strach pomyśleć co się w tych butach dzieje .... bleeehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoliii31
bo widzisz w tym nie tyle chodzi o sam styl co ideę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoliii31
a nogi fakt pocą się jak cholera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyrosłam
..z wielkich swetrów i glanów latem ale nadal lubię ciemne stroje, długie spódnice, koronki i gorsety... Myślę, że całkowiecie się z tego nie wyrasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś ubierałam się tylko na czarno, nosiłam glany, kostkę itd... To były fajne czasy, ale chyba z tego wyrosłam. Czułam się chyba mało kobieca. Teraz jest mi znacznie lepiej. Ale glany ciągle w szafie mam i czasem do nich wracam. :) Miałam faceta metala - długie włosy, czarny ubiór, kostka i te rzeczy. Rodzice tylko na początku byli w małym szoku jak go zobaczyli. Potem już luz. ;) echh fajne to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do punków, to jak czasami widzę dziewczyny z rozwiązanymi glanami, czerwone spodenki do kolan w kratkę, jakąś potarganą bluzkę i na to skórzaną kurtkę i do tego irokez to wzbudza to we mnie śmiech i momentami niesmak. Toleruję to, ale w życiu ja sama nie zrobiła bym z siebie czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhhh
przeciez to,ze ktos slucha punka,metalu etc ze oznacza,ze musi lazic w czarnych ciuchach.ja nie pokazuje moimi ciuchami tego,czego slucham,uwazam,ze to jest zbedne i nieco dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe... zdecydowanie lubie metalowe dziewczyny. moze dlatego, ze bylem metalem kiedys. do dzis mam glany, ramoneske i slabość do czerni :) ale tez mysle sobie, ze z tego sie wyrasta. przynajmniej ja wyroslem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam irokeza i jakos ni wydaje mi sie to smieszne :P hmm.. korzystajac z okazji.. wiecie moze czy The Analogs zagra w tym roku na woodstocku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej fotek metalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×