Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mousie 91

jakie dodatki i makijaż do sukienki w groszki?

Polecane posty

Gość Mousie 91

No właśnie..W przyszłą sobote wybieram się na wesele. Kupiłam sobie białą sukienke w czarne groszki. Chciałabym aby ktoś poradził mi jaki moge zrobić makijaż i jakie ewentualne moge dobrać dodatki..Z góry dzięki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_111111
o matko, co za beznadzieja, niby jakim cudem ktoś ma ci powiedzieć jak masz się umalować nie widząc jak wyglądasz????czy ty normalna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chamskie jesteście :O dodatki w jednolitym kolorze- torebka i buty białe, czarne... bądź w zupełnie innym kolorze (np czerwone:) ) a makijaż oczywiście zależy od tego jaki masz typ urody- kolor oczu, włosów, odcień cery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mousie 91
no cóż koloratko..-są ludzie i taborety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byla na weselu, jedna taka miala suknie w gorszki, dodatki biala w kolorze pastelowego srebra, wygladalo to bardzo elegancko.. maly \"jamnik\"- torebka a buciki sandałki. ale oczywiscie mozesz wybrac tez koor czarny lub bialy, innych mocnych kolorow nie radzilabym dodawac. co do makijazu to zalezy od kroju sukni i oczywiscie od twojej urody, ale na wieczor mozesz sobie zafundowac cos bardziej mocniejszego, (wlasciwie ile masz lat?) ciemna kreska na gornej i dolnej powiece, moze jakis grafit n zewnetrzne kaciki oczu a na reszte powieki rozswieltlajacy srebrny:) taka jest moaj wizja, i lekki opalizujacy brush. A pomadka oczywiscie moim zdaniem w delikatnym odcieniu korala moze byc perłowa lub blyszczyk milej zabawy i nie zwracaj uwagi na jakies negatywne tu uwagi, niektorzy sie poprostu nudza:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuję
makijaż francuski, o ile ci pasuje. Jasne cienie, eyeliner, dobrze wytuszowane rzęsy, czerwona szminka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×