Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicolm

Podoboba wam sie taka bizuteria?

Polecane posty

Gość nicolm

Jak wam sie podoba taka bizuteria? www.nicolm.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinia000
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nue
nie bo wyglada jak brudna-nieefektowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypomina się mi warsztat
elektroniczny mojego taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie
jest brzydka i tandetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie
kolejne badziewie...nie podoba mi się bo: nie ma jakies proporcji, jest ogólnie brzydka, mało starannie wykonana...ygh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie i nie
a mi się podoba. Zdjęcia nie są najlepszej jakości ale biżuteria nie jest brudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to przypadek
:O Takiej "biżuterii" wszędzie jest pełno. :( Rzeczywiście tandetna. Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że pomysły są ok, tylko zdjęcia nie za bardzo wyszły, a przecież zaprezentowanie swoich prac to podstawa. Spróbuj sfotografować je na białym tle w dziennym oświetleniu, a nie przy 40 watowej żarówce, dobrze wykadruj i jeśli to możliwe, podkręć kontrasty w jakimś programie do obrabiania zdjęć. Podoba mi się ten metalowy naszyjnik, taki w stylu \"urban\", całkiem niezły. Inne prace może troszeczkę mniej udane (np nie warto mieszać srebra lub materiałów posrebrzanych z miedziopodobnymi, bo wychodzi brzydki miszmasz), ale o gustach się nie dyskutuje. Aha i jeszcze jedno - Twoje prace wskazują na duży stopień przypadkowego dobierania materiałów i korali - to czasem jest fajne, ale warto mieć kontrolę nad tym, co się tworzy. Życzę powodzenia w dalszym bijouowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolm
Kate1 co do zdjec to sie zgadzam nie saa rewelacyjne , nastepnym razem poprawie w photoshopie jak znajde czas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc. Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich! Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!: Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×