Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LORENA ROJAS

PRAWO POŻĄDANIA AKTORZY TUTAJ MOŻESZ O NICHPOROZMAWIAĆ

Polecane posty

Gość LORENA ROJAS
asia może poklikamy na gg? oto mój nr::::: 7417609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_18
Dzieki wielkie ze chcesz mi pomóc to wiele dla mnie znaczy tym bardziej ze jakoś...a zreszta sama zobaczysz...oka mozemy pogadac na gg jak bedziesz to napisz do mnie 9987800 i wszyscy którzy mogą mi pomóc...prosze bardzo...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
wiesz....no nikt tu nie wpada....:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
Dlaczego nie wpadacie tutaj ,przecierz im więcej osób tym lepiej.Wtedy jest więcej tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_18
Wiesz cio ciekawi mnie tak jak ciebiedlaczego nikt tu nie wpada... Ale mysle zetrzeba coś z tym zrobic tylko co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salvador
gdzie mozna poogladac odcinki prawa pozadania za darmo gg7053577 niech ktos mi wysle link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andres Garcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabel Arroyo
Cześć Wszystkim! Telcia w sumie ok. Nie przeczę, że mnie wciągneła. Najbardziej tam lubię główną bohaterkę. Szkoda, że musiała zginąć. Znalazłam fajne scenki na www.youtube.com z planu... są po hiszpańsku, ale i tak się pośmiałam. Wpisuje się "El Cuerpo Del Deseo tomas falsas" i gotowe! Jest tam też fajna piosenka "El Cuerpo Del Deseo (Historia de Amor por siempre)" tylko trzeba napisać to tak jak ja zrobiłam. Polecam też piosenki Loreny Rojas. Są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS- KATTI
A CZY KTOŚ SŁYSZAŁ Z WAS,ŻE JEST STRONA PRZEZNACZONA SPECJALNIE LORENIE ROJAS OTO ONA: www.lorenarojas.es ZAPRASZAM NA MÓJ BOG O LORE: www.lorenarojas-kati.blog.onet.pl W TRESCI MOJEGO BLOGA JEST JAK POSTEPOWAĆ NA TEJ STRONIE. MAM DO WYSŁANIA PIOSENKI FILMIKI ITP.- WSZYSTKO DLA FANÓW LORENY! JEŚLI CHCECIE POGADAĆ LUB COS DO MNIE NAPISAĆ TO WEJDŻCIE NA BLOGA, A JAK NIE TO MOJE GG; 9009260 ,A TO E-MEIL NA WP: kasia27r@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isbel Arroyo
Do Lorena Rojas - Katti. Fajna jest ta stronka Loreny... Tylko chcę zauważyć, że chyba podałaś zły adres swojego blogu, bo mi wyświetla, że blog o podanym adresie nie istnieje. A chętnie bym tam zajrzała. Tak więc czekam na poprawki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
JA TEŻ CHĘTNIE BYM SKO0CZYŁA NA TWOJĄ STRONKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
ZAPRASZAM NA PIERWSZĄ STRONĘ TEGO FORUM . TAM TEŻ PODANE SĄ ADRESY CIEKAWYCH BLOGÓW. JEŻELI LUBICIE NOWY SERIAL ''MARINA'' TO MAM DOBRĄ WIADOMOŚĆ:::::::: ZAŁOŻYŁAM TOPIK DLA ZACIEKAWIONYCH TYM OTO SERIALEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
MIMO,ŻE PRAWO POŻĄDANIA JUŻ DAWNO ZNIKNĘŁO Z ANTENY TVN TO PRZECIERZ NIKT NAM NIE MOŻE ZABRONIĆ DALEJ WSPOMINAĆ ODCINKI I AKTORÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
PISZCIE DO MNIE 7417609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabel Arroyo
Ten następny serial jest taki sobie. Obejrzałam trzy czy cztery odcinki, ale nie umywa się do ECDD. Znana tematyka, jak wielu innych takich tasiemców. Co do Prawa Pożądania to był jeden z nie licznych seriali, gdzie główną bohaterką nie była tzw. "słodka idiotka", a zwykła kobieta, która ma na swoim koncie parę przewinień. nie jest po prostu święta. Za to chyba najbardziej cenię ten serial. trochę za bardzo szedł w fantastykę jak na taki gatunek, ale przez to stał się inny niż wszystkie inne tasiemce.Oglądałam każdy odcinek z zapartym tchem. A ten następny...?? Trzy odcinki i już mi się nie chciało nad nim siedzieć. To tylko moje zdanie. Pewnie są tacy, którym się on podoba. Gdybym nie widziała już kiedyś serialu o podobnej tematyce to może i bym oglądała. ale dużo z tych seriali jest strasznie podobnych do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
mam to samo zdanie , mdli mnie marina niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS-KATTI
OTO MÓJ BLOG www.lorenarojas-katti.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
SZKODA TYLKO,ŻE NIE MOŻNA KOPIOWAĆ OBRAZKOW ALE , CO DO BLOGA TO FAJNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LORENA ROJAS
ŻAL ,ŻE SIĘ SKOŃCZYŁO PRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×