Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Co sądzicie o produktach firmy VICHY?

Polecane posty

mam zamiar kupic szampon zwiekszajacy objectosc, tej firmy slyszalam wiele pochelbnych opinii, czy wasze odczucia sa rownie dobre?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygr45rs
sadze, ze sa drogie i na pewno ich nie kupie jest kupa tanszych, a cena niekoniecznie jest wyznacznikiem jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka malinowa
uwazam,ze sa to dobre kosmetyki,czytaj:kremy,podklady;niestety szamponow tej firmy nie uzywalam,ale mysle,ze powinnas byc zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichy jest naprawde dobra firma i produkty tez swietnie dzialaja aleeeeeee w zadnym wypadku nie kupuj normaderm :D krem na dzien bo jest glupi i nic nie pomaga!! a jesli chodzi o szampon to po co od vichy kupowac? tak jak powyzej ktos napisal szkoda kasy bo mozna rownie dobry kupic za mniej dolcuw $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie ich szampon
przeciwlupiezowy i dla skory wrazliwej to HITY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie lubie Vichy. Uczulaja mnie i powoduja pryszczyki obojetnie czego uzywam wiec jest cos w ich skladzie, co negatywnie na mnie dziala, ale wiem, ze wiele osob sobie Vichy chwali, ja niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze wtrace swoje 3 grosze ;) Jesli chodzi o marki apteczne to ja polecilabym raczej La Roche Posay - sa naprawde swietne i ewentualnie Avene, ale z Avene probowalam tylko pare produktow wiec tu nie moge uogolnic, ale kosmetyki La Roche np. podklady wygladzajaco-rozswietlajace sa naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po vichy dercos ten z czerwoną nakrętką dostałam takiego wielkiego łupiezu,(inne efekty jego działania nie były tak spektakularne)że 2 miesiące z nim musiałam walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×