Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miciuleczka

co sie z stalo z tym czlowiekiem ktorego kochalam???

Polecane posty

niewiem co sie z nim stalo jestesmy malzenstwem od 2 miesiecy A on traktuje mnie jak smiecia, nie szanuje nie dba o mnie , przeklina wyzywa Juz nie mam sily dzis od rana placze bo chcialam wlaczyc sobie tv a on mnie zwyzywal Jego nie wzrusza nawet moj placz Juz nie mam sily mam dosc naprawde dosc Nie mam nawet komu sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudyk
widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no more drama
i tak cie traktuje a ty jeszcze masz w stopce kocham cie krzysiu:O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicolas Nage
widzialy galy co braly 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczesniej tak nie bylo rozummieesz Mieszkalismy razem i bylo ok A teraz sama sie go czasem boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 m-ce po slubie ? Cos wczesnie , chyba musiały byc sygnały tylko dzielnie je ignorowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie widzisz żadnego rozwiązania to mozesz tylko sie rozwieść lub wystapić chociaż o separacje, może sie troche przestraszy i zmądrzeje.Spróbuj z nim jeszcze porozmawiać ,ale jesli tak Cie traktuje to raczej nie masz innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj...pokaż mu ze Ci się nie podoba takie traktowanie...nie pozwól się zgnoić i stłamsić...bo potem to już bedzie rutyna...zrób coś z tym...nie masz wyjścia...może on sobie z tego sprawy nie zdaje, albo był taki tylko ty zaslepiona miłościa tego nie widziałaś... Facet nie ma prawa na Ciebie krzyczeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no more drama
no tak ale caly czas masz kocham cie krzysiu :O przeciez to jest samookaleczanie jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Dawaj drapaka, póki nie zeszmacił Cię jeszcze całkowicie. On uważa, że jesteś jego własnością, którą może walić o ściany. Sadystyczny egoista, psychopata, znęcanie się nad Toba sprawia mu najwyraźniej przyjemność. A co by było, gdybyś włączyła ten telewizor, nie ugotowała obiadku i robiłabyś dokładnie to, na co masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no more drama
postaw sprawe jasno albo ubliza i sie wyprowadzasz albo sie zachowuje jak czlowiek to ze ciebie wzial za zone nie oznacza ze ma niewolnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miala podobna sytuacje z mężem , tkwila w takim zwiazku przez 3 lata.W koncu sie odwazyla i poszla do prawnika, on uswiadomił jej ,że takie traktowanie jest karalne!To nie jest zwykly kryzys czy kłótnia, musisz sobie z tego zdawać sprawe.Mężczyzna sam oglosil sie panem i wladca w domu zaraz po slubie, to sie nie zmieni.Nie badz kolejna naiwna kobieta, walcz o siebie.Pozniej pojawia sie dzieci i bedzie ci o wiele ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no more drama
a najlepiej to daj noge po co z takim swirem siedziec ;| jak mozna ublizac kobiecie trzeba byc niezlym dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Śląsk
Mozę ty się nie satrasz być dobrą żoną, pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupek.....
:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Marta, chyba cię pojebało, czy zartujesz? Ja nie byłabym z człowiekiem , przez którego płaczę, który mnie modeluje i znęca się nade mną psychicznie-ANI SEKUNDY!!!! Rozumiem, że ludzie się muszą dotrzeć na początku małżeństwa, ale tu gnojek stał sie nagle panem i władcą, traktuje dziewczynę, jak śmiecia. Uciekaj, on się nie zmieni, może na chwile, gdy poczuje, ze moze stracić obiekt do wyładowywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o maly wlos wyszlam za kogos,kto sie tak zmienil i okazal sie gnojem.... Jak ja sie teraz ciesze,ze nie weszlam w to bagno... uciekaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi się
że przesadzasz, faceci tacy są, ciesz sie że nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mi ktos powiedzial ze gdy mezczyzny nie wzrusza placz kobiety tzn ze juz jej nie kocha...moze jest w tym troszke prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Ja mam zupełnie inny rodzaj faceta, od 18-tu lat i nie chrzań, ze faceci juz tacy są. Są różni, dziewczyna trafiła na wyjatkowego s k u r w i e l a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
Nie wzrusza jego jej płacz? On ma z tego wręcz satysfakcję. Jest chorym typem, ma jakieś zaburzenia osobowości i mentalność pierwotniaka. Wiej, dzieciaku, póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos zauwazyl
ze autorka nie bierze udzialu w dyskusji juz od pol godziny? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia*
Czasem jest tak po slubie ,ze ludzie musza sie dotrzec .Pogadaj z nim ,to jedyne wyjscie,dwoje doroslych ludzi powinno ze soba rozmawiac,innej rady nie ma.A jesli rozmowy nie poskutkuja to odejdz od niego,spakuj sie i wyprowadz np do rodzicow lub znajomych i zobacz jak zareaguje ,jesli nie poprawi sie no to sprawa jest jasna...rozwod ,lepsze to niz unieszczesliwiac siebie i pozniejsze dzieci,ktore sie zapewne kiedys pojawia,bo pozniej bedzie coraz ciezej z roku na rok Zycze Ci jednak aby to byl tylko chwilowy kryzys i aby Twoj maz sie otrzasnal i abyscie byli szczesliwi na maksa,tak jak to powinno byc w mlodym malzenstwie. Trzymaj sie ciplo,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie bo szanowny malzonek gra na kurniku, Niewiem czemu ie tak dzieje. Jestem osoba szybko wzruszajaca sie ale to co mi powiedzial dzis i co zrobil to juz naprawde przeszlo ponad moje wszelkie oczekiwania Niewiem czym to jest spowodowane Naprawde ie zastanawiam W srode wyjezdzam nie bedzie mnie do poniedzialku wiec bedzie mial czas zeby sie zastanowic nad swoim zyciem nad naszym zyciem Bo ja sie nie dam napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ticzerka mozesz mi opowiedziec swoja historie? mnie dzsiaj zostawil ktos kogo bardzo kochalam i nie daje rady :( jak chcesz to podam Ci mojego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż miciuleczki
szkoda, że moja żona wywewnętrznia się na kafeterii zamiast się uspokoić i porozmawiać spokojnie i bez krzyków które słyszy połowa sąsiadów. Ale to ja jestem ten zły, pamiętajcie. Jestem chorym maniakiem, świrem, tyranem i mam zaburzenia osobowości bo żona nie gotuje mi obiadów, nie przynosi piwa pod nos oraz nie wyciera mnie kiedy wychodzę spod prysznica. p.s. Ręki na nią nigdy nie podniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×