Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a no jaa

Make-up

Polecane posty

Gość a no jaa

Siemka!Mam problem z tradzikiem... czyli takie zaskorniaki i potówki na twarzy duzo malych krosteczek no i łuszczy mi sie skora przez te wszystkie kremy mam 15 lat... i mam pytanie.. znacie moze jakies dobre pudry?? bo teraz uzywam dream matte mousse ale na nim widac ze mi sie skora łuszczy... potrzeba mi matującego... prosze o porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no jaa
No i zeby zbyt drogi nie był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovelove
przede wszystkim zrob peeling i posmaruj buzie kremem nawilzajacym (nie tłustym). specyfiki tradzikowe maja to do siebie, ze mocno wysuszaja skore, gdyz zazwyczaj zawieraja w sobie alkohol. gdy nawilzysz twarz, to wtedy kazdy puder bedzie sie lepiej prezentowal na twarzy. mam cere tradzikowa i przeszlam to co Ty. wyrzucilam srodki antybakteryjne. myje twarz płynem do higieny intymnej i nawilzam tanim kremem OEPAROL ( w aptece 7 zl). na krosty nakładam paste cynkową lub benzacna 5% i jest o niebo lepiej. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no jaa
Tylko o to chodzi ze jak zmocze twarz to tym bardziej mi wyskakuja wiec nie wiem...;/ a jaki krem nawilzający ?? moze byc nivea czy cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_20
posmaruj twarz obojętnie jakim kremem nawilżającym może być nivea - by Ci nie podrażnił skóry. i dopiero wtedy puder stosuj sama tak robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×