Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaRcYcHa

JAKA ODZYWKA BĘDZIE NAJBARDZIEJ OK-prosze o rade

Polecane posty

hej.mam pytanko.prostuje czesto wlosy,i chcialabym zebyscie poradzily jakie maseczki bądz odzywki po myciu sa dobre zeby wloski troche odzywic i naprawic od zniszczen po prostowaniu.ale chodzi mi o takie ktore mozna kupic w sklepach a nie w salonach fryzjerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaci
Proponuje w aptece kupic odzywcza maseczke do wlosow Treatment Wax do wlosow blond lub do ciemnych, stosowac 2x w tygodni po myciu przez pol godziny i zmyc, rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kosztuje/w kazdej chyba aptece jest cos takiego?a z takich \"zwykłych\"ze sklepu cos moze propponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaci
ona nie jest droga, zapytaj okolo 20 zl i wystarcza na conajmniej 15 razy, zreszta zalezy jak dlugie masz wlosy, naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaci
tak w każdej aptece, mnie wystarcza na 20 razy, stosuje 1 raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Wax nic nie dał :( .... Za to bardzo odżywiła mi włosy maska POWER MASK firmy Wella z tym że ona jest dostępna tylko w salonach fryzjerskich lub na Allegro. Fakt jest droga (200ml - ok.80zł w salonie) ale działa cuda i jest bardzo wydajna (opakowanie starcza mi na około rok). Jeśli chodzi o sklepowe produkty to polecam też serię Gęste i Mocne z Pantena :) Dodam że również często prostuję włosy a do tego regularnie je rozjaśniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy konieczne jest zawsze stosowac cos przed prostowaniem?czy wystarczy prostowac normalnie,bez jakis plynow,oczywiscie stosujac odzywki po myciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie wasze typy \"sklepowych \" odzywek.moze jakies maski?a czy np cos daje trzymanie odzywki dluzej na wlosach dodatkowo owijajac glowe recznikiem na jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×