Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40letnia mężatka znudzona

szukam kochanka na upojne chwile.....

Polecane posty

Gość Pentagon
Wiesz dobrze że wyłączność to coś o czym każdy marzy i coś czego nikt nie ma:).A w tym temacie czasami lepiej nie być zbyt dociekliwym -to mniej boli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pentagon
Spij słodko i niech CI się przyśni to o czym marzysz-Dobranoć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo proszę jak się towarzystwo rozhuśtało z tym umawianiem ;) Juz powstawali?? p[o tych nocnych wojażach?? :) Mezatka naprawde jestes mniej zdecydowana niz to wynika z tematu?? odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie spokojnie piwko w deszczowych górkach piję, a tu się dzieje, jakieś pentagony, leng ... cóś tam, mężatka nie powinna być znudzona, pozostanę z boku, cóż innego mi pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33....hmmmm....ja myślę, że to temat do obgadania....;-).... zaintrezofany....ależ Ci zazdroszczę tego piwka w górach...a tak w ogóle to Twoj poranny żart spowodował, że nie byłam pewna czy to piszesz Ty czy Twoj klon zrobiony na czarno :D:D:D..... cóz...jak każda mężatka...czas do porozmawiania na kafeterii mam raczej wieczorami...wiec do zobaczenia.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam się wstydzę, masz wielu kandydatów na pokonanie życiowej nudy, to ja sobie pójdę w boczną dróżkę, dziękuję Ci za miłe chwile, jesteś mocną Kobietą i zapewne już zrealizowałaś swoje marzenia, Twój nudny wielbiciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jak zauważyłam....skutkuje bardziej udajac: 1. bardziej chetną..... 2. uchachaną podszywami itd..... do podjecia rozmowy jakos mniej chętnych..... zainterezofany- cóż Twoj wybór....ani nie bede zaprzeczac ,ani nie mam zamiaru sie tłumaczyc.....a wnioski do jakich doszedłes....Twoje są.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje...bo jestem w stanie odbijac pileczke w sposob mniej lub bardziej dwuznaczny, smieszny itd...natomiast raczej trudno sie walczy ze slowami \'wkladanymi\' we \'wlasne\' usta...zreszta...nie robie tego nikomu...wiec trudno się dziwić, że mi to nie odpowiada....natomiast dialog mniej lub bardziej skrzący....lubie...tylko do tego trzeba trochę szarych komórek....zainterezofany je mial i dlatego żal mi z nim rozmowy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał - jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud; i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem - KOBIETA - aha! Zainterezofany.....WCHODZISZ W TO ???????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał - jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza; jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud; i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem - KOBIETA - aha! Zainterezofany.....WCHODZISZ W TO ???????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pentagon
Witaj 40-letnia!!! sory że dopiero teraz ale dzień miałem przerąbany.Rano w ftrmie a potem nagły wyjazd do Rabki i właśnie wróciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×