Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40letnia mężatka znudzona

szukam kochanka na upojne chwile.....

Polecane posty

Gość mac
Przepraszam nie chialem Cie urazic. Po prostu napisalas wczesniej ze dziwisz sie ze tak trudno znalesc chetnego(cos w tym stylu). Ja tylko odpowiedzialem. Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
...NIE MA SPRAWY, ZAPRASZAM SKARBIE DO WARSZAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
mac ok....rzeczywiście tak napisalam, ale ok.... przeprosiny przyjęte :) Pozdrawiam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
Metiu...jesteś za daleko od mojego śląska......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
zainterezofany...jesoooo...ale nick wymysliłeś, bedę sie go musiała nauczyć pisać....:D mam pazury, a właściwie ślicznie wypiłowane paznokcie....:) witaj dobry wieczór....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
i chyba dobranoc...jakos późno juz....:) zajrze jutro w ciagu dnia.... dobranoc wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
szkoda ,ze nie mieszkasz w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
milo ,ze sie odzywasz , napisz cos wiecej o sobie, jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
chetnie poczulbym, to co chcesz dac, - domyslam sie ze byloby cudownie, pewnie spoznilbym sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
jestembardzo zainteresowany znajomoscia z Toba, tylko dzieli nas duza odleglosc, - bywasz w Warszawie ??? pozdrawiam ,jak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
zainterezofany....oj coś mi Twoj styl pisania podpada....czyżbyś aż tak zmienił image pisania? :( Metiu...nie bywam w Warszawie niestety....:( do podszywacza: "żbiku futrzasty" :D:D:D genialne- poplułam klawiaturę ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
..a to szkoda ze nie bywasz w 100licy, - na pewno byloby milo, - a moze skorzystasz z mojego zaproszenia, przeciez weckend mozemy spedzic bardzo upojnie, ze nie napisze - przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
" 03.08] 07:16 METIU Mam nadzieję, że się dopasujemy. Nie jestem jakoś szczególnie wymagający, ale lubię gdy kobieta bije mnie w pośladek bamboszkiem, takim obszytym różowym futerkiem i koniecznie z pomponikiem , i krzyczy do mnie "rusz dupski ty żbiku futrzasty", albo coś w tym stylu " TO NIE MOJA WYPOWIEDZ, WYBACZ ALE JA TAK NIE ZWRACAM SIE DO KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34-latka
Metiu..witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34-latka
Brawo...piękny podszyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
...NO COZ, ALE MIESZKAMY DALEKO OD SIEBIE, - A TAK SWOJA DROGA ,JAK MASZ NA IMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
......milo mi Aniu, jezeli oczywiscie jestes Ania, bo tutaj ludzie lubia robic kawaly i podszywac sie pod innych Jezeli jest jak piszesz reflektuje na na zaszczyt pozania Cie osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
KTOS OSTRO PODSZYWA SIE PODEMNIE, - NIE MAM WIECEJ PYTAN. TEN OSOBNIK MA SZCZESCIE ZE NIE JEST DOSTEPNY, BO NA PEWNO DO KONCA ZYCIA PAMIETALBY SKUTKI TAKIEGO POSTEPOWANIA, ALE NIE MA PROBLEMU USTALIMY KTOS TY I OSOBISCIE WYJASNISZ SWOJE POSTEPOWANIE WE WLASCIWYM GABINECIE. OD TEGO MOMENTU MASZ PROBLEM I TO DOSYC POWAZNY SPODZIEWAJ SIE NIECODZIENNEJ WIZYTY, TWOJE NIEOPATRZNE POSTEPOWANIE ZNAJDZIE EPILOG I ZOSTANIE SKONFRONTOWANE Z INNYMI INTERNETOWYMI PODPUCHAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40letnia mężatka znudzona
już sama nie wiem, które wypowiedzi są czyje....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
.....jestem powazny facetem, - nie potrafie pisac takich bzdur na forum, ale facet ktory sie podszywa pod innych jest trafiony i odpowie za te swoje wyglupy, mam nadziej , ze bedzie tego bardzo zalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
METIU nie denerwuj sie własnie takiemu dupkowi o to chodzi ;) najlepszy sposób na nich to ignorowanie bo szkoda sobie nerwy szarpac...dla kogo?? małolata na wakcjach którego rodzice tyraja aby młodociany neta miał w domu?? szkoda czasu :))) Pozdrawiam randkowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość METIU
.....NIE DENERWUJE SIE, ALE FACET BEKNIE ZA TO CO ZROBIL I TO OSTRO, JEZELI NIE JEST NIEPELNOLETNI, NO TO SZKODA MI JEGO RODZICOW, - JEST TRAFIONY I BARDZO DOBRZE, - WALCZYMY Z PRZEKRETAMI I CHAMSTWEM W NECIE I WYLAPUJEMY TAKICH NIEODPOWIEDZIALNYCH LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×