Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sull

--------------------------SCHUDŁAM 13KG-------------------------------

Polecane posty

i jestem z tego dumna nie myślałam ze kiedys bede jeszcze wygladac tak dobrze jak teraz mam figure jak z lat szk podstawowej a zblizam sie do 30 ale schudłam nie przez miesiac czy dwa, ale przez 9 mies z przerwami stopniowo i regularnie, nie jakies tam super hiper eztra diety, ale poprosty mniej jesc ----m.in. 1000cal dziennie no i ćwiczenia zasadniczo rzecz najwazniejsza, skakanka i hula hop, jak aerobik prze z3 mies nic nie pomógl na spadek wagi poza masa miesniową tak w okresie 2 mies widac jakie efekty daje skskanka i hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska ale sympatyczna
Napisz cos wiecej! Co jadlas? Ile cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja narcyz
maz pewnie na nowo sie zakochal..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja schudlam 14kg
i tez oczywiscie nie w miesiac czy dwa tylko od marca do teraz oczywiscie z przerwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie prosze trochę więcej. GRATULUJĘ obu DZIEWCZYNOM To prawdziwy sukces. Należy brać z Was przykład. Gratulacje za wytrwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje :) Tez schudlam tyle kilka lat temu - akcja trwała kilka miesięcy, jojo nie wystąpiło :) Najprostsze rozwiazania są zawsze najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja schudlam 14kg
a wiec tak ja poprostu bylam na diecie MŻ i troszke cwiczylam i to tyle:) wazylam na poczatku 71kg a teraz waze 14kg mniej z rozmiaru 42/44 smialo mieszcze sie w 38 w bioderkach ubylo mi ok10cm planuje zrzucic jeszcze okolo 4kg i bedzie superancko:) u mnie jojo nigdy nie bylo a tak jak mowilam odchudzalam sie z przerwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zwykła dieta 1000cal, czyli mniej jesc, mozna jest w zasadzie wszystko, no i cwiczyc.... mam 166cm przy 73kg wygladałam nie za atrakcyjnie jak całe zycie wazyło sie 60kg....poprostu miała tłuszcz tu i ówdzie, brzuch wiekszy tyłek, wystające boki, grubsze nogi i rece...a teraz poprostu czuje sie wyśmienicie w obcisłych bluzkach. wpiscie dieta 1000cal, w google lub wsrod innych diet sa podane gotowe jadłospisy i przeliczniki kalorii. wiadomo poczatki sa dosc trudne tym bardziej ze sie wiecej je, ale po kilku mies zoładek sie zmniejsza ....i jesz mniej. wytrwałosc i samozaparcie to podstawa. w zime chodziłam w rozmiarze 42 teraz 38, w pasie ubyło mnie ok 10cm dzis zwerzałam 8par spodni, pasuja na mnie te ktore nosiłam przed tym jak utyłam czyli kupione jakis 2l temu. wczesniej chodziłam na fitness, ale od kolku mies cwicze sama ok 2x tyg po godzinie....skakanka 700podskonów (ok 15-20 min) hula hop 700 obrotów(ok 10 min cwiczen ), 100 brzuszków 60 zwykłe i po 20 na kazdy bok ze skretem, cwiczenia na gumie na ręce. co wiecej chyba same musicie poczytac, najwazniejsze jest chudniecie rownimierne w dłuzszym okresie czasu, czyli optymalnie ok 1kg tygodniowo, dieta 1000cal potem zwiekszac ilosc kalorii jak sie juz schudnie. pomaga ona w regularnym jedzeniu posiłków i zmienia nawyli zywieniowe na całe zycie. ale kto skorzysta zalezy juz od samego siebie bo nie sztuką jest zrzucic 10 kg, ale utzymac te wage długie lata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sull gratuluje
jak jeszcze podzielisz się jadłospisem diety 1000 kcal będziesz boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cos wam pokaze kiedys moje nogi wygladały tak --zdjecie nr 3. http://codziennie.info/?p=732 a po cwiczeniach wygladają tak zdjecie nr 5. kto nie cwiczy i nie wie co to sport ten nie zauwazy róznicy a prosze cie bardzo podaje linki http://www.gotowanie.v9.pl/diety/11.php http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/diety/dieta-1000-kalorii,879_4367.htm http://www.dieta.pl/dietOfWeekPos.asp?id=342 http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=1767 i wiele innych wpisz w google co chcesz znalesc....nie wiem co lubisz dieety sie powtarzają, najlepiej liczyc samodzielnie kalorie, kazdy produkt ma je podane -------------------------------- ja jem przykładowo sniad: bułka kajzerka z pasztete, lub dzemem, lub czyms innym=250cal 2sniad: jabłko, jorut(ktory ma 100kal), banana, gorocy kubek, do wyboru=100cal obiad: połowa małej pizzy, lub ryz z kurczakiem i warzywami, lub ziemniaki z kefirem i jajkiem sadzonym=350cal; podwieczorek: jogurt, lub cos innego do wyboru =100cal kolacja; cos co ma 25cal, mniej wiecej....płatki czekolad z mlekiem, bułka z czyms tam, lub cos innego a spalam wiecej niz zjem bo intensywnie cwicze i zarzywam preparat z octem jabłkowym zeby nie czuc uczucia głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis z rana bułka z pasztetem+ pomidorki miniaturki z papryka do bułki 2 sniad:nektarynka i dzis zdaje mi sie ze bede jadła obiado-kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję i podziwiam ❤️ Zrzuciłam 4 kg i tak ciężko utrzymać mi tę wagę, ciągle skacze. Jak to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 KG od 1.01.2007 :) dieta mż :) 1000kcal, codziennie jakaś drobna przyjemność jak lody czy czekolada, ale wszystko do 1000kcal mam 173 cm - ważyłam 76 kg, teraz 63kg... pozostał mi spory problem: brak jędrności i skóra ... ale i z tym sobie poradzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to waga ci skacze? nie rozumiem jesli twoje myslenie podczas diety sie nie zmieniło to juz nikt nic ci nie poradzi....samemu trzeba chciec zmienic myslenie najłatwiej bedzie jak nie bedziesz jesc kolacji, lub posiłow np przez poł roku po godzinie 17.00 zobaczysz ze schudniesz.oczywiscie nie obrzerajac sie kaloriami w ciagu dnia, ale jedzac racjonalnie... jak to robimy, poprostu po zjedzeniu sniadania trzeba odczekac ok 20 az zoładek zacznie trawic, wiadomo nie od dzis ze zjesz kajzerke ale jest ci mało...zjadłabys cos wiecej..ale STOP, to wystarczy trzeba tylko poczekac az sygnał dotrze do mózgu ze zoładek zaczyna trawic ui juz jest lepiej sama sprawdz, ....jesli nie masz slnej woli to nikt ci nie pomoze ...kup sobie jakies tabl na powstrzymanie głoda w ciezkich chwilach, ..poczatki zawsze sa trudne, sama widze po sobie ze juz nie nakładam na talez wielkiej porcji na 2 osoby jak kiedys choc nigdy nie byłam gruba ale przy wzroscie 166 waga siegała max 73 a to juz obijało sie o małą nadwage. zoładek po pewnym czasie zmniejsza sie i nie potrzebujesz zjesc duzo....tylko wytrałosc ratuje. bo gadac mozna duzo ale cos trzeba zrobic, dla mnie to wcale nie było trudno zrzucic tekg, kiedys wydawało mi sie to nie mozliwe...ale patrzac w przesłosc to łatwizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie miec chceci na sodycze trzeba łykac chrom, pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulllllllllll
i co jak odchudzanie? a raczej racjonalne odzywianie, u mnie nie powiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×