Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam pytanie ostatnio pracodawca dal do podpisania aneks do umowy w ktorym byla mowa o podwyzce i zmianie terminu wypowiedzenia tzn z 2 tyg na 3 miesiace i warunek byl taki ze jak chce podwyzke to musze sie zgodzic na wypowiedzenie a mam szanse na lepsza prace niestety nie bedzie ona czekac na mnie dlatego mam pytanie czy to bylo legalne? i jakie mam wyjscie? jak moge przyspieszyc okres wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
jaka masz umowe? na czas okreslony czy nieokreslony? i czy aneks przedłuza umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
umowa na czas nieokreslony moze miec nastepujące terminy wypowiedzenia uzaleznione od czasu zatrudnienia u danego pracodawcy: - 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy - 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy - 3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata. Wiec jesli pracujesz tam juz conajmniej 3 lata to moze byc taki zapisek w aneksie, jesli nie to pracodawca zrobił to niezgodnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc mam tylko jeszcze jedno pytanie czy to bylo zgodne z prawem ze w sumie wymuszono zgode na przedluzenie wypowiedzenia i czy jest szansa odwolac sie np do sadu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×