Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roxy Foxy

Mój mąż zdradził mnie z moją siostrą!

Polecane posty

To a nie jest tak jak mówie?Mogla nie brać chłopa co mu sie tak chce tego bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chłop kocha a kobita nie chce przez cale zycie tego robic to powinien zrozumiec i mu sie nie chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxy, nie wiem, jakie masz układy z siostrą, skoro coś takiego zrobiła (bo to mnie bardziej zszokowało, niż Twój mąż), ale albo jest to jakaś straaaszna miłość, albo nic nie rozumiem. I tak już straciłaś i męża i siostrę. Nie sądzę, że mogłabyś im to wybaczyć. Mąż dokonał wyboru, teraz musi ponieść jego skutki. Nie musi wyrażać zgody na rozwód. Myślę, że lepiej jest zacząć życie na nowo, a dzieci jakoś to zaakceptują. Myślisz, że lepiej im będzie w domu pełnym niesnasek i kłótni? Co później wniosą do swoich związków? Pomyśl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż nie musi
Ci dawać rozwodu. Rozwód daje sąd, z orzeczeniem o jego winie w tym wypadku. Twój żal jest usprawiedliwiony, postawa męża niezrozumiała, nie wydaje mi się dojrzały. A tak na marginesie: siostry i męża też mi żal. Ona jest mężatką? Macie rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witay Roxy:) Ech straszna sprawa:/ ja mialam okolo dwoch tyg,temu podobna sytuacje z tym,ze ja nie jestem zona a moj facet niejest moi mezem.Ja spalam na lozku,On siedzial kolo mnie a obok na fotelu siedziala sis moja i On ja zrywal ,ze *uj,Dobrze,.ze sie obudzilam w pore.....pozniej zwalil wine na mnie,ze wszystko sobie ubzduralam:/ booshe co za facet:/ i oczywiscie mowil,ze mnie kocga itp,i nie chce dac mi spokoju jak chce z Nim skonczyc, bo miedzy Nami az tak super od jakiegos czasu nie jest:/ ech...odezwij sie co postanowilas:) milego dzionka zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ktory_znalazl_sobie_hobby
Ciężko taką siostrę nazwać siostrą... zastanów się, czy kiedykolwiek była Ci bliska i była wobec Ciebie w porządku. Przecież mogła taka być w stosunku do Ciebie już dawno temu. Nie piszę o mężu ani słowa, bo ważne jest tylko to, żeby był miły dla dzieci. Zapomnij o nim całkowicie. Wyobraź sobie rodzinną Wigilię w pełnym składzie rodziny - brzmi to jak jakaś chora scena z filmu... zapomnij o mężu, a siostra nigdy już nie będzie Twoją siostrą, ponieważ brała udział w zniszczeniu Twojego małżeństwa, jednocześnie bawiąc się z Twoimi dziećmi i pewnie grając dobrą siostrę. Ona jest złym człowiekiem, a o mężu szkoda pisać. Znajdź sobie hobby, ciesz się dziećmi i ich życiem i poukładaj sobie wszystko. Nie pozwól, aby te dwie osoby, które niewiele są warte, wpływały na Ciebie. To Ty jesteś dobrym człowiekiem i szkoda czasu i życia na ludzi, którzy są dorośli i nigdy się nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 89
Mój mąż zdradzał mnie z moja siostra wyszło na jaw gdy zaszłam w 3 ciążę ona wszystko powiedziała robiąc mu na złość bo zdradził ja ze mna to było straszne przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwońa

Jak się zorientowałam ze mąż sypia z moja siostra = to wrakach rewanżu sypiam z jego kolega jego przełożonym i z każdym który mnie się podoba mało tego ,robię to za pieniądze które sobie odkładam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
Dnia 31.07.2007 o 14:45, Roxy Foxy napisał:

i co dalej? Nie wiem co mam robić? POMOCY!!!

Jak masz propozycje lub jesteś kumata to zrobisz mu taki rewanż ze z rogami do domu się nie pomieści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×