Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samba samba25

od dzis lody tylko obrzezanym

Polecane posty

Gość annamaria jopeczek
ale polscy mezczyzni sa zacofani.. chce si edla nich dorbze a oni swoje .. ale jeszcze pare lat i to sie zmieni bo wtedy kazda kobieta bedzie wolala obrzezanego. i wtedy z musu beda szli sie poddawac temu zabiegowi zeby do konca zycia nie walic konia wlasna raczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście
ten cudowny postęp jeszcze szybciej dotknie kobiety.... Sztuczne piękne piersi, wysportowane sylwetki, śliczne, apetyczne bułeczki, brak owłosienia, brak rozstępów, sylikonowe usteczka, wygładzone zmarchy i ciasne pochwy z rekonstruowaną błoną co tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oonaaaaa
Super to skoro ja mam takie wymagania co do niego teraz to on po 50 będzie miał mnie prawo uśpić bo będę już nieatrakcyjna w całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialayscie wiele
a co to facetow w Polsce juz nie ma, ze za granice jezdza seks uprawiac? sorry, ale mi wystrczaja polscy faceci bez wzgledu na posiadanie napletka badz nie. lepiej zastanowcie sie co o was mysla faceci i dlaczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama synusia
Ja jestem matką 2 tygodniowego Aleksandra :) Obydwoje z mężem postanowiliśmy poddać go obrzezaniu. U mojego meża w rodzinie to tradycja ( ktorą zresztą jestem zachwycona:) ) Lekarz nam wszyscy tytlumaczył jak taki zabieg wyglada i jakie ma plusy.Dziwne że panowie sa temu zabiegowi tak przeciwni. On daje tyle korzyści a juz o samym wygladzie nie wspomne. Zamiast wciskac kity o zydach i arabach idzcie do lekarza i dopytajcie sie fachowca. a sami zobaczycie jakie to daje mozliwosci. A w rekach przyszłych i młodych mam nalezy misja obrzezania swoich chlopczyków. takie małe dziecko to nic nie poczuje i łagoedniej zniesie okres rekowalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy to gdzieś
wystawiamy dupę każdemu bo mamy nadzieję, że ktoś się z nami wreszcie ożeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialayscie wiele
moze kiedys sie to samo zmieni, ale puki co nie mowicie facetom co maja robic tylko dlatego, ze zobaczylyscie kawalek swiata..i nie tylko rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pysiek
ma skórkę jak go bozia stworzyła i nie mamy zamiaru jej uchlastać... widać ze panny które tak walczą o obrzezane peniski miały sporo gości między nogami... powycinajcie sobi ecipki bo tam też gromadzi się wiele zamieczyszczeń, drobnoustrojów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialayscie wiele
rzeczywiscie maluszka nie boli....ale jak dorosnie to juz boli? ciekawe spojrzenie na sprawe. pozatym troche przeraza mnie fakt obrzezania dziecka w naszych czysciutkich szpitalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta iiiii
i zadnego obrzezaego nie chce. i nie sadze zeby kiedys bylo tak ze bedzie zapotrezbowanie tylko ha obrezzanych, sory wariatki jestescie i juz same sobie obcinajcie jak wam cos nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mama synusia
Dzięki temu prostemu zabiegowi mogę dokładnie oczyszczać ustami penisa mojego synka. Troszkę possię, troszkę pomerdolę go języczkiem. Nawet nie wiecie, jak się chłopczyk cieszy na samą myśl o myciu siusiaczka. Dodam, że wyrósł na wspaniałego mężczyznę, ma 34 lata i nadal przychodzi do mnie co wieczór abym wyczyściła mu siusiaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oonaaaaa
Aha to już przebijanie uszu i farbowanie włosów noworodkom nie wystarczy? trzeba im jeszcze napletki usuwać? gorzej jak ta moda szybko się skończy i w wieku nastu lat synek się zapyta czemu mu to zrobiliście, nie lepiej było poczekać żeby on sam o tym zdecydował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopczyk..
spojrzalem na tą klasyfikacje http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm i ja mam między c9 a c10. Do tej pory nie uprawialem seksu ale nie sadze zeby to mialo przeszkadzac podczas seksu. Z resztą. Z tego co mi sie wydaje to wiekszosc facetow w polsce ma tak dlugi napletek. PRzeciez jak sie masturbuja to mają pelny wzwod a mimo to mogą nasuwac z zsuwac napletek. Ta strona z klasyfikacja przedstawia moim zdaniem penisy po czesciowym lub calkowitym obrzezaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oonaaaaa
do chłopczyk.. nie mam pojęcia mój misiek na CI-3 / CI-4 bez żadnego obrzezania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze takie obrzezanie nie tylko spelnia walory estetyczne lecz najwazniejsze przedluza stosunek:) po drugie obrzezany penis nie przenosi tak wiele chorob droga plciowa.. oczywiscie lda panow to obojetne ale penisy nieobrzezane zarazaja nas roznymi rzeczami ( pod napletkiem znajdują się : mastka - biało/żółta substancja generowana przez napletek. Jest produktem złuszczonych komórek nabłonkowych napletka, flory bakteryjnej oraz łoju. Zawiera także resztki moczu i spermy.. czyli wszystkie swinstwa sie tam gromadzą. a co gdy nie ma napletka? to proste poprostu nie ma tych wszystkich bakterii i wstretnych rzeczy. Czy drogie panie mieliscie kiedykolwiek nadzerke? kazda z nas ktora uprawia sex z nieobrzezanym przynajmniej raz w zyciu miala.. i jeszcze troche statystyki Ogółem na swiecie : 71,1% - mężczyźni obrzezani, 28,9% - nieobrzezani. W USA 76,5% - obrzezani. Niemcy 79,4% - obrzezani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKÓRKA TAK TAK TAK
a jak taki obrzezany robi sobie dobrze??? pałka go nie boli??? w mikser wkłada??? sama radość z tego jak z ukrycia, spod skórki wychodzi niespodziankaw postacxi ślicznego peniska... SKÓRKA TAK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oonaaaaa
Przy takiej ilości facetów jakie was miały to to czy mieli napletki czy nie i tak wam nic nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrrrrrek20
do Oooona ja tez mam od urodzenia typ CI 3. jest bardzo wygodny a dziewczyny wprost za nim szaleja. Niecvh sie odezwa inni ktorzy tak jak ja nie przechodzili obrzezania a maja takie jakby przeszli. Ciekawe ilu nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopczyk..
ja sie ciesze ze moj nplatek jest wystarczajaco dlugi. np jak mam wzwod w ciagu dnia, to mimo wzwodu napletek zakrywa całą zoladz i nie ociera ona o chropowate gacie. poza tym tym to wasze informacje sa naprawde jakies, nie wiem skad. na filmach erotycznych czy zdjeciach erotycznych zwykle faceci sa obrzezani bo to sa filmy i zdjecia z usa ale np wejdzie sobie na czat interii (czateria.pl) i tam na dzial kamerki. tam faceci sie masturbuja przed kamerkami,. zobaczycie ze chyba wszscy z nich maja jakies cl 9 cl 10 bo tak jest w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo taki
dajmy na to taki syfilis siedzi pod napletkiem. czasem spod niego wygląda i czyha na biedne niewiasty. A jak nie ma napletka to się taki syfilis nie ma gdzie schować, ześlizguje się i spada na podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxe
Mylisz sie podczas wzwodu skorka nie schodzi w całosci .To zalezy od osobnika.Niektorym wogole nie schodzi chyba ze sie recznie zdejmie i wcale nie mają stulejki .Malo wiesz o penisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaa
nie chowa sie syfek pod napletkiem to rozmazuje sie po gaciach i spodniach i wszedzeie i jest na calym penisie i zaraza nadzerka wszystkie dupodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxe
dziewczyny mylicie sie co do penisow,bo nic o nich nie wiecie .POdczas wzwodu zoladz wcale sie nie odkrywa, przynajmniej nie u każdego.Nie mozna łączyć obrzezania z goleniem ,bo to dwie rozne sprawy.Mezczyzna tez moze sie ogolic i to nie sprawia problemu ,ale obrzezanie juz tak .Nikt nie chce tracic czesci siebie.Jezeli tak was to podnieca to same sie obrzezajcie .Obrzezanie kobiet jest trudniejsze ,ale nie niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopczyk..
w ogole jak zwykle w tych dyskusjach internetowych prawda jest mocno naginana. Kazdy chlopak tu bedzie teraz mowil ze ma krotki napletek a dziewczyny beda mowily ze ich chloapki mieli krotkie napletki tak samo jak z dlugoscia penisa Wg wielu badan, i powaznych ksiazkach jest napisane ze w Europie penisy maja od 12 do 17 cm, srednio 15, najmniejsze okolo 10 a najwieksze okolo 19 a wszyscy w interneciecie pisza ze ich ma 20, 22 albo jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfd
najmniejsze mają mniej niz 10 cm . 10 cm to mały ,ale nie najmniejszy. JEzeli penis ma po nizej 7 cm ,to uwazane jest za chorobe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musialayscie wiele
myslicie, ze jak sie nie ma napletka to sie nie ma chorob wenerycznych? hehehe zastanowy sie lepiej skad te "nowoczesne" kobiety wszystko wiedza... czy to nie te damy, ktore ciesza sie zla reputacja za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że
kurwimy się za granicą a ponieważ jesteśmy z tego powodu sfrustrowane, zakładamy takie debilne topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×