Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lizzi

PEDAGOGIKA-PILNE!!

Polecane posty

Gość Lizzi

Kochani,bardzopotrzebuje Waszej pomocy!W tym roku zamierzam wybrac sie na pedagogike wczesnoszkolną.Tylko nie mam pojecia jak tam jest.Tzn.chodzi mi o to czego sie tam uczycie,jakie sa mniej wiecej przedmioty,czy jest trudno,jaki przedmiot sprawia Wam najwiecej trudnosci,itp. PS. Ktos mi powiedzial,ze na pedagogice jest wychowanie muzyczne i matematyka.Czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzi
Dziekuje za linka,ale prosze,niech wypowie sie ktos kto mial do czynienia z pedagogika wczesnoszkolna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja studiowałam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Bylo fajnie, jesli wiesz ze to chcesz robic w przyszlosci nie powinnas miec problemow. Większosc przedmiotów typowo pedagogicznych: teoria wychowania, pegdagogika ogólna, psychologia...duzo by wymieniac :) a matematyka tez byla :) ale nie taka jaką mialas w sredniej szkole, tylko metodyka, a jak jakas teoria, to na poziomie wczesnoszkolnym:) jak chcesz to daj znak na moja poczte. Podam Ci nr gg,to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzi
Beatko,juz podaje:1760878.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita84
Moja kumpela która studiuje pedagogike wczesnoszkolna, ona jest bardzo zadowolona, zreszta uwielbia dzieci i taka praca jej najbardziej odpowiada, jest matematyka (ale raczej nic skomplikowanego) i muzyka - granie na flecie :) jak chcesz cos wiedziec wiecej to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzi
Jaksie ciesze,ze moge z Wami pogadac :). Mnie zastanawiaja te przedmioty zwiazane z muzyka.Chodzi mi o to,ze ja nie mam takiego talentu muzykalnego,a nie chcialabym z tego powodu rezygnowac z pedagogiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tronika
pianino - nie wszedzie, flet, dzwonki. spiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita84
Nie musisz miec jakiegos super przygotowania muzycznego, choc mi kumpela mowila ze tym osoba ktore maja juz jakies podstawy np. umieja czytac nuty jest im duzo prosciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×