Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka 19

filologia angielska

Polecane posty

Gość karolinka 19

Hej.. Mam ogromna prośbę do wszystkich którzy studiowali lub studiuja na uniwersytetcie opolskim ( chodzi mi tu glownie o filologie angielska) gdyz sama ubiegalam sie o przyjecie na ten uniwersytet i chcialabym dowiedziec sie o nim czegos wiecej..( sama mieszkam w gorzowie wlkp) jakie sa wasze odczucia jako studentow.. czy jest to wg was renomowana uczelnia..na jakim poziomie.. czy mam duza szanse rozwoju na tej uczelni..jezeli ktos rozniez jest zainteresowany rozmowa na ten temat a moze nawet rowniez został przyjety na studia dzienne na ta uczelnie chetnie porozmawiam przez gg.. z gory dziekuje za wszystkie opinie i komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety już była studentka
Hello! Ja jestem świeżo upieczoną absolwentką UO ale studiowałam f. polską. Z tego co wiem, szanse rozwoju są takie same jak na innych uczelniach. Mój instytut - f, polskiej zalicza się podobno do jednych z lepszych w kraju, ale z doświadczenia wiem, że nie wystarczy tylko chodzić na wykłady i zajęcia. Jeżeli chcesz się rozwijać musisz wykazywać inicjatywę, chodzi mi tu o uczestnictwo w kołach naukowych czy o angażowanie się w działalnośc studnecką. W przeciwnym razie studia nie będą się wiele różnić od nauki w liceum. Ja mam generalnie baaaaardzo dobre wspomnienia i łezka mi się w oku kręci jak pomyślę, że w październiku już tam nie wrócę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×