Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinka 19

filologia angielska

Polecane posty

Gość karolinka 19

Hej.. Mam ogromna prośbę do wszystkich którzy studiowali lub studiuja na uniwersytetcie opolskim ( chodzi mi tu glownie o filologie angielska) gdyz sama ubiegalam sie o przyjecie na ten uniwersytet i chcialabym dowiedziec sie o nim czegos wiecej..( sama mieszkam w gorzowie wlkp) jakie sa wasze odczucia jako studentow.. czy jest to wg was renomowana uczelnia..na jakim poziomie.. czy mam duza szanse rozwoju na tej uczelni..jezeli ktos rozniez jest zainteresowany rozmowa na ten temat a moze nawet rowniez został przyjety na studia dzienne na ta uczelnie chetnie porozmawiam przez gg.. z gory dziekuje za wszystkie opinie i komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 19
prosze o opinie to wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-83
Hmm to trochę daleko wybrałaś studia.Myślę,że po drodze miałaś więcej renomowanych uczelni.Co do UO ja tam studiowałam politologię i narzekać nie mogę teraz studiuję też filologię angielską w Nysie i tu akurat jest totalna porażka odnośnie filologii angielskiej w Opolu słyszłam że jest wporządku,ALE LEPIEJ NIECH SIĘ WYPOWIEDZĄ LUDZIE KTÓRZY TAM STUDIOWALI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 19
dzieki za komentarz.. a moglabys mi jeszcze udzielic info.. bo znajomi mowili mi ze tam zajecia odbywaja sie tylko od pon do czwartku czy to zalezy od kierunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-83
Jest to prawdopodobne,gdyż zaoczni mają zjazdy w piątki od 13.00 i w soboty,więc albo dzienni nie mają wogóle zajęć w piątek albo mają krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 19
ahh.. dzieki..ale tak szczerze to polecilabys ta uczelnie.. jak bys tak miala wymienic jej plusy i minusy..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziesz belfrem
zastanow sie czy chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 19
juz pisalam ze fajna fucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu-83
Jak ja zdawałam na studia to wtedy wybierałam taką uczelnię gdzie jest łatwo się dostać.Teraz gdy uczelnie proszą się o studentów wybrałabym coś bardziej renomowanego na przykład wrocław,poznań czy kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka 19
z tego co wiem to na filologie angielska na dzienne na kazdy uniwerek jest multum ludzi.. no oczywiscie politologia pedagogika czy filozofia to inna bajka i ma braki a nawet 2 nabory ale o angielskim to jeszcze nigdy nie slyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×