Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprostu nie wiem

Czy wybierac przed wyjazdem do Uk zaśw. o niekaralnosci i tłumaczyc na ang?

Polecane posty

Gość poprostu nie wiem

czy jest potrzebne zaswiadczenie o niekaralnosci z Polski w UK? Czy raczej nikt sie tam o to nie pyta ? Powiedzcie w koncu jak to jest czy od was ktos tego tam wymagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
na twoim miejscu to bym je wziela i przetlumaczyla.... coraz czesciej jest wymagane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhh
Ja juz wybrałam i daje do tłumaczenia, wiem ze jest czesto wymagane. Lepiej miec ze sobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka-a-a
Mozesz je rowniez przetlumaczyc na miejscu u tlumacza przysieglego. Koszt w Anglii ok. 20 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nikt nie pytal. tylko jedna z moich kolezanek miala taki wymog w pracy, gdy chciala pracowac jako opiekun socjalny dla dzieci z problemami w nauce. do zwyklej pracy takie zaswiadczenie nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jakiej pracy szukasz - jak z dziecmi, osobami niepelnosprawnymi, staruszkami - to jest potrzebne, ale TYLKO angielskie - pracodawca (potencjalny) o nie wystepuje w twoim imieniu; polskie zaswiadczenie wtedy nikogo nie interesuje. do innej pracy czasem chca - ale niezbyt czesto - wtedy moze byc polskie - przetlumaczone przysiegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loud speaker
z reguly polskie zaswiadczenie jest niewazne, w UK jest jego odpowiednik i nazywa sie disclosure, jest odplatne ale pracodawca za nie placi lub zwraca koszty, sa jednak wyjatki gdy pracodawca przyjmie zaswiadczenie z Polski, mnie do pracy w banku o nic nie pytali ale sama im dalam polskie zaswiadczenie i byli happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×