Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanko mam

jakie papiery i dokumenty powinnam złożyć??

Polecane posty

Gość takie pytanko mam

mam zamiar ubiegać się o pracę w żłobku tylko mam pewien problem pierwszy raz będę się starać o pracę i nie wiem za bardzo jakie dokumenty powinnam ze sobą zabrać dodam że na ogłoszeniu nie podali jakie dokumenty należy ewentualnie złożyć pewnie cv:) ale co jeszcze czy np list motywacyjny czy co tam dzisiaj wymagają?? albo świadectwo maturalne i ukończenia szkoły ksera czy orginały ?? proszę o pomoc i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ze zlozysz cv i list motywacyjny, dopiero jak ewentualnie zaprosza Cie na rozmowe kwalifikacyjna to zabierasz reszre dokumentow, czyli swiadectwa szkoly i jakies kwitki potwierdzajace dodatkowe kwalifikacje jak np. znajomosc jezyka, kurs pedagogiczny czy jeszcze co tam posiadasz, na pewno atutem bylyby w przypadku pracy w żłobku referencje od poprzedniego pracodawcy, ale jesli to Twoja pierwsza praca to moze pomysl o referencjach od jakiejs rodziny, ze niby opiekowalas sie u nich dzieckiem, zawsze to atut, nie wiem jak w przypadku złobków w Polsc, pewnie takiego wymogu nie ma, ale za granica trzeba dostarczyc tez zaswiadczenie o niekaralnosci, jednak pierwszy krok to zloz po prostu cv i list motywacyjny, dopiero potem przedstawiasz wszystkie dokumenty jesli beda Toba zainteresowani, komplet wszystkich dokumentow od razu sklada sie w przypadku kiedy stanowisko pracy wymaga ogłoszenia konkursu, np. na stanowisko dyrektora przedszkola, mysle ze w przypadku pracy o która Ty sie ubiegasz wystarczy na poczatek list i cv, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanko mam
dziękuję Ci serdecznie bardzo mi pomogłaś :) no mieszkam razem z bratem i jego rodzinką 2 urwisów więc z dziecmi miałam już do czynienia od niemowlaka ;) tylko nie wiem jak to napisać w liście motywacujnym ale jeszcze pomyślę jeszcze raz bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×