Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna pinokia

OPERACJA NOSA, CO WZIAC ZE SOBA DO KLINIKI???

Polecane posty

Gość dziewczyna pinokia

Hej dziewczyny, pomozcie mi sie spakowac do kliniki!! za 3 tyg mam operacje, podpowiedzcie co ze soba zabrac do kliniki, zostane tam 2 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaq
Cześć, ja bym zabrała wygodną piżamę i dres najlepiej zapinane na guziki - nie wkładane przez głowę, poza tym ksiązki, laptopa i filmy na dvd, kosmetyki, klapki ręcznik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guohauos
czemu aż dwie doby?????ja byłam kilka godzin tzn całą noc bo zabieg miałam wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie dziewczyna pinokia
dwie doby bo mieszkam daleko, i po 2 dniach wlasnie wyjeli mi setony i moglam wroci do domu zeby normalnie oddychac operacje mialam 6go wiec juz za pozno zeby pisac co ze soba wziac.... teraz to ja nie wiem jak spojrzec w lutro bo jestem cala fioletowa, nos jest w gipsie i poki co jest bardzo zadarty i wyglada to okropnie, poza tym to i tak ciezko sie oddycha bo mam jakies dziadostwo w nosie musze czekac az mi zdejma gips za tydzien dpiero sie moze wysmarkam bo teraz nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie dziewczyna pinokia
czuje okropny dyskomfort, moze jak zdejmą gips, nie bede fioletowa i juz bede mogla sie normalnie wysmakac, noi jak nos sie obnizy i nie bedzie taki zadarty jak u świnki pigi to moze i sie uciesze ale nie zrobilabym tego drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie dziewczyna pinokia
na sali lezalam ze mna dziewczyna ktora miala robione pioersi, jeczala dwa dni z bólu....szok, nigdy bym sobie cyckow nie zrobila mnie na szczescie nic nie bolało - mimo ze lamali kosc - ale i tak uczucie jak hujowe jak patrze w lusrro nie jestem juz ta sama osobą...dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilka pytan
czesc gdzie robilas jaki duzy mialas nos wczesniej i ile placilas tez sie zastanawiam :) mam 22 lata.a co do piersi to robione pod gruczol nie bola ale pod miesien to jedna z najbardziej bolesych operacji plastycznych ja mam 75b i nie zrobie nigdy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
ja tez mam pytanko jak twoj nos?????Moj jest zadarty i brzydki 8 mcy po czy twoj zeszczuplal i opadl w dol ?????Pewnie konieczna bedzie poprawka napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
Może to trochę głupie pytanie, ale zastanawiam się nad tym laptopem i książkami. Czy krótko po operacji jest się w stanie oglądać filmy lub też czytać? Bo z tego co słyszałam to można mieć też trochę zapuchnięte oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×