Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matteo

zdjecia

Polecane posty

czesc mam problem. jestem z baaardzo atrakcyjna dziewczyna i ona ostatnio otrzymala propozycje kilku sesji zdjeciowych . od razu dodam ze to soprawdzone oferty a nie jakies anonimowe oferty z prasy ( dlugoletni znajomy jej rodziny pracuje w Anglii i ma tam liczne kontakty w swiecie mediów ). Chodzi o zdjecia do magazynów typu ckm, playboy, maxim, itp. to dla niej szansa, przygoda, okazja do zarobirnia kasy na start, oprocz tego oboje mamy po skonczeniu jej studiów wyjechac do anglii do tego znajomego. ale gdzies w srodku mam uczucie zazdrosci, ze beda ja ogladac na tych fotkach, itp. a jakie jest wasze zdanie ? czy nie mielibyscie nic przeciwko takim fotkom swej dziewczyny / czy na jej miejscu byscie sie zdecydowaly na takie sesje ? czekam na wasze wpisy i dyskusje pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sam dawac wypowiedzi pod topikiem - nie potrzebujesz zakladc nowych o tym samym temacie zeby podnosic je do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzmy wiwisekcje
ckm, playboy, maxim zamieszczaja zdjecia EROTYCZNE wybacz, nie rozumiem Twoich objekcji czy ona jest Twoja wlasnoscia? jesli mialabym taka propozycje (a naprawde bylabym atrakcyjna dziewczyna), skorzystalabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie mowie ze kategorycznie sie nie zgadzam tylko sie z tym dziwnie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, i tak ją tak obrobią, że nie poznasz:) Więc chyba nie ma się czym martwić;) Poza tym fotograf jest prawie jak ginekolog- codziennie ogląda dziesiątki różnych gołych lasek. A jak ona ma równo pod kopułą, to nie będzie przecież nikomu dawać za kilka fotek:o Poza tym ciało, to jest TYLKO ciało, jeżeli nic strasznego ze sobą nie będzie robić, to przecież te kilka zdjęć niczego nie zmieni... Rób, jak uważasz. Najważniejsze, zeby ona Tobie nie wypominała, że jej zmarnowałeś życie, a Ty jej, że zrobiła sobie takie zdjęcia i będzie ok:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeprowadzmy wiwisekcje
w sumie w bardzo krotkim czasie stare zdjecia sa zastepowane nowymi, zadnej sensacji z tego nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×