Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pantofelekr

jak to jest.. konto w banku

Polecane posty

Gość pantofelekr

wrocilem do polski, konto niezamkniete, wiem ze juz nie wyjade do anglii, mam konto w lloyds tsb, czy jesli nie bede korzystal z karty przez jakies lub na konto przez dlugi okres czasu nie czas nie beda wplywaly pieniadze to zlikwiduja mi konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamkna Ci konta, tylko narobisz sobie dlugow. Utrzymanie konta kosztuje (kilka funtow miesiecznie), jak bedziesz je mial rok to uzbiera Ci sie kilkadziesiat funtow plus odsetki, a czym dluzej bedziesz je trzymal tym bardziej dlug bedzie wrastal, wiec lepiej je zlikwiduj jesli nie masz zamiasru z niego korzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelekr
mam konto ktore jest bezplatne w prowadzeniu, wiec nie boje sie o dlugi bo nie place za utrzymanie tego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordilla
sluchajcie a ja mam pytanie nastepujace: czy ktos zamykal konto w barclays'ie bo ja zrobila to 2 lata temu a oni wciaz do mnie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadek1
Jesli masz konto classic czyli to podstawowe, bezplatne w prowadzeniu to nie obciaza cie zadnymi koztami, jesli nie bedzie uzywane przez okolo rok to przejdzie w stan tzw dormant account, bedzie jakgdyby zawieszone, jesli wrocisz do UK po roku lub wiecej trzeba je bedzie na nowo uaktywnic, jesli nie to po paru ;atach bedzie automatycznie zamkniete. To sie tyczy wylacznie LLoydsa, o innych bankach nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×