Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała333

Szukam pracy pilnie

Polecane posty

Gość mała333
wyslalam cv wlasnie do innej niby preżnej firmy wrocławskiej wpisalam 1000 zl min.Odpowiedzieli prawie natychmiast.Jednak warunkiem bycia asystentką/sekretarką była zgoda na liczne i częste wyjazdy w delegację...:):)szef pewnie szuka sobie Pani do towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentna osoba
z takim podejściem to życzę ci powodzenia w szukaniu pracy. Przyda ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentna osoba
a już to tłumaczenie: "Najpierw byłam niewygodna do zatrudnienia bo nie miałam studiów i stabilizacji(męża,dzieci)..teraz kiedy mam to wszystko jestem niewygodna bo za dużo trzeba zapłacić magistrowi." w ogóle powala na kolana. Ty masz problem ze sobą, nie z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwięcej magistrowi trzeba
płacić na produkcji, bo się zna taki mgr na rzeczy tzn., na mamonie i wymaga, czasami im trzeba nawet 900-1000zł., dać!!! kto to widział?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała333
wiesz co Ci powiem g...o wiesz i denerwuje mnie Twoje chlapanie jadem....skąd wiesz jakie mam wykształcenie i jakie doświadczenie półinteligencie:)pracowałam w wielu branżach znam sie na informatyce,prawie,biurze,rachunkowosci,ekonomii,więziennictwie(bo to mój zawód)kurateli sądowej,statystyce....a Ty pewnie jedynie na ubliżaniu ludziom...ale dobre i to tacy ludzie też są potrzebni w Polsce jak Kaczynscy tylko od gadania....dla twojej wiadomości dostałam pracę we wrocławskiej drogówce:)zaczynam od 15tego:)żal Ci d...ę ściska teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz to gdzie jesteś teraz jest wynikiem twoich decyzji z przed co najmniej 5 lat. Kiedy zaczynałaś studia i brałaś kredyt studencki, trzeba było się zastanawiać jak go się spłaci później. Bierze się bardzo przyjemnie ale każdy kredyt ma zasadniczą wadę, trzeba go kiedyś spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inteligentnej osoby
i jej podobnych. Chyba jesteście raczej ćwierćinteligentami. Rzucacie się na dziewczyne jak wiejskie kundle na kogos jadacego rowerem. Mała333 zrobiła chyba wszystko co mogła w tym chorym kraju a wy jej jeszcze dopieprzacie. To po to dziewczyna się uczyła aby harowac jako fizyczna za grosze ? Albo wysługiwac się tem skurwysynom pseudobiznesmenom ? Taki palant co z racji stanowiska w pracy dostawia sie do cudzej zony powinien z miejsca dostać po mordzie od meża (taki motyw był na flmie M jak Miłośc - gnojek dostał przy ludziach i nawet nie protestował - miał rację, bo sprowokował zajście). Uważacie ze sytuacja na rynku pracy w Polsce jest normalna ? To idźcie się leczyć. A moze to wy jesteście tymi pseudobiznesmenami ze słomą wystająca z butów i specjalnie na forum zniechęcacie normalnych ludzi. Albo prostymi robolami co po prostu zazdroszczą innym wykształcenia. Mała333 trzymaj się - z całego serca życze Ci sukcesów. A jak Ci dalej nie wyjdzie w pracy to weź męża, rodzine i jedź na Zachód. Im wiecej ludzi wyjedzie tym szybciej w kraju zrobi się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimandzaro
bo teraz trzeba dzieci wysyłać do zawodówek a nie na studia, i taniej i praca póżniej pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stas1
„Co cię powstrzymuje przed byciem bogatym? W większości przypadków jest to po prostu brak wiary. Aby stać się bogatym, musisz wierzyć, że możesz tego dokonać, musisz też podjąć działanie, które jest niezbędne, aby osiągnąć swój cel. Nie ma nic złego w tym, że chcesz mieć więcej. Nie musisz mieć poczucia winy, ponieważ chcesz mieć więcej. Jeśli jednak odrzucisz możliwość tego, że możesz mieć więcej, staniesz się ofiarą dzisiejszych okoliczności, a kosztem będzie twoje jutro”. Suze Orman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×