Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisss

gdzie znalezc przyklad listu motywacyjnego?

Polecane posty

Gość lisss

nie wiem jak napisac list mot. macie moze jakies strony gdzie znajde pare przykladowych listów/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i naksarżyłam
nie pisz wg szablonu!!! Rekruterzy sa spragnieni autentycznosci, ale nie listow wg szablonu!! Jedyne co powinno byc z reguly w tym liscie to odp.na puyanie:czemu chcesz pracowac w tej firmie, co chcesz tam robic i ew.adres ogloszenie rekrutacyjnego, na ktory ten list jest odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i naskarżyłam
napisz coś od siebie, ale eleganckim językiem, żeby było widać, że umiesz się łądnie wypowiadać i ze zdajesz sobie sprawę, że to jest dokument w jakimś sensie oficjalny, ale pisz swoim językiem a nie wg szablonu. Zacznij od "szanowni Panstwo" ("Szanowna/y Pani/e"-jesli to konkretna osoba), ale nie pisz tylko o szukaniu mozliwości rozwoju...blablabla....i o tym jaka jestes kreatywna, odpowiedzialna.... suche wyliczanki nie działają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisss
ale ja nie wiem jak w ogole powinien wygladac list, pierwszy raz pisze, jaki ma miec uklad, dlugosc, jakie rzeczy pisac w poszczegolnych akapitach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisss
heeeeeeeeeeelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i naskarżyłam
tu masz szablony http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&q=list+motywacyjny&lr=&btnG=Szukaj+w+Google Ale jesli piszesz w Polsce i po polsku to lepiej wykaz się inwencją tak zeby ten rekruter nie znudzil się juz po pierwszym zdaniu. Tradycyjnie zaczyna się list od "szanowna Pani, w odpowiedzi na ogloszenie..................przesylam swoją aplikację..." tylko, że takich listow to oni mają tysiące. Napisz w pierwszym zdaniu coś, co jest prawdą, ale odbiega od szablonu. Wysil się. Zreszta i tak statystycznie rzecz biorac dopiero po 700wyslanym cv dostaje się pracę...ale nie zalamuj się ta wiadomością, tylko walcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisss
dziekuje Ci bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i naskarżyłam
spoko, ja wiem jak to jest:) I nie zrażaj się, jak nie będą odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz w googlach: \'przykładowy list motywacyjny\' lub \'list motywacyjny\' wyskoczy tysiace wyników. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Lisss napisz do mnie na maila, powiedz jakiej pracy szukasz, czy masz już upatrzoną firmę. Powiedz co umiesz robić i jakie masz zdolności. Mając takie informację napiszę Ci list motywacyjny, który może nie zagwarantuje Ci pracy, ale na pewno będą chcieli z Tobą osobiście porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×