Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bojownik

Jak pięlegnowac rybkę BOJOWNIKA ?

Polecane posty

Gość bojownik

Witam :) Dostałam na urodziny rybkę Bojownika. Jest sliczna, granatowa wpadająca w taki lekki odcien fioletu. Chciałabym sie dowiedziec co mam kupic dla takiej rybki, jakie akwaruim czy moze byc to kula ? , jaką ją pielęgnowac, czym karmic ? w ogole wszystkie rady sa mi potrzebne. Czy ktoś z Was ma taka rybkę i mogłby podzielic sie ze mną info w tym temacvie? Wierze ze znajdzie się ktos kto mi doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdcvv
ja mam :) przystaw mu lustro do akwarium one to uwilebiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojownik
taaaa, ;) i zatłucze się mi się biedna rybka :( A mogłabys cos jeszcze napisac ? Jakie masz akwarium, co jest potrzebne? termometr? jakies roslinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdcvv
ja jeszcze nie kupiłam akwarium narazie pływa w w wannie albo w słoiku, karmie ją tym co mi zostaeni z obiadu wiec roznie... a co do rloslinek to mam zamiar jak juz bedzie w wakwarium zasadzis mojej rybce rzezuche - akurat przyda sie na wielkanoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdcvv
a i termaometru ja nie mam- czasem doleje mu troche gorącej wody z czajnika i gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojownik
dzieki za porady , ale nie o takie mi chodzi, a ty jak się nudzisz to poczytaj lepiej ksiazke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdcvv
kazdy dba jak umie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojownik
qwerrtyy > slicznie dziekuje 👄 Przykro, mi z powodu Twojej rybki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) ja swoja dostałam na walentynki i szkoda że sie tak bidulka męczy, w sumie już jakies 3 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bojowniki się pielęgnuje
Ja mam bojownika ( ma na imię Bogdan) już chyba 2 lata i ta cholera ma się bardzo dobrze. Trzymam go w kuli, wodę zmieniam średnio co 5 tygodni, bulki puszczam jak pamiętam(nie codziennie), a jeść mu daję prawie codziennie(nieraz zapominam, a on się nie upomina). Roślinkę ma, ale sztuczną. Widać, że mu to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM TAKą RYBKę JUż ZE 3 LATA -JEST SOBIE W KULI JE 2 RAZY W TYGODNIU TROSZKę POKERMU W PłATKACH I CZYSZCZę TA KULę CO 1-2 MIESIąCE W ZALEżNOśCI JAK MAM CZAS-NAPRAWDę BARDZO NIEWYMAGAJACA RYBA-JAK MIAłAM WELONKA TO 2 TYGODNIE I ZDECHłA W KULI..BOJOWNIK SPOKO MOżE BYć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOJOWNIK16
Też mam rybkę Bojownika. Dostałam ją niedawno. Jest mała ( jak każda), fioletowa oraz słodka. Dowiedziałam się od sprzedawczyni, że trzeba dawać jej dwa lub cztery małe ziarenka ( no, takie specjalne). Kula powinna być duża. Zazwyczaj gdy się kupuje taką małą rybkę to dają ją w plastikowych kubeczkach z wodą. Kupiłam specjalny żwirek, by nie dotykała podnóża kuli. Jakaś sztuczna roślinka powinna być( wtedy rybka ma schronienie, gdy się czegoś przestraszy), tylko nie taka, która wydziela różne szkodliwe substancje. Rybka powinna przebywać w cichym pomieszczeniu. Nie sprowadzać innych zwierząt. Ważne, abyś nie kupowała drugiej rybki do tego samego akwarium ( mogą po prostu się (zabić) ). Wodę powinnaś zmieniać co tydzień, lecz jak zobaczysz jakiś brud, zmyj go natychmiast. To chyba tyle wskazówek, jak mi coś się przypomni od razu do Ciebie napisze. POWODZENIA:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam bojownika (Skipper). Kupiłam go ze względu na to, że moja koleżanka miała dużo ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×