Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WOJTAS87

BARMAN I DRINKI MARZEŃ NA TWOIM WESELU

Polecane posty

Gość WOJTAS87

hEJ jestem barmanem z zamiłowania i po kursie BARMAN SERVICE w katowicach mogą zrobić wymarzone drinki na Twim weselu cena 550zł wraz z poprawinami jeśli bez poprawin 400zŁ POZDRAWIAM Jestem z Sosnowca ale mogę dojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolacia
HMM a jakie możesz zaproponować drinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJTAS87
pina colada, margerita, blu margerita, quba libre, screaming orgasm, blood merry, gimlet, rob roy, manhattan, metropolitan, sidecar, martini, tequila sunrise, gin sunrise, vodka sunrise, screwdriver, screwdriver cranberry, black russian, white russian, mohito, camprisima, casmpirinia, campirowska, b52, godfather, godmather, cowboy, sex on the bech, snowboll, pink lady, blu lady, mad dog, kamikadze blu, kamikadze bols i wiele innych ale to juz niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadfsdfdfgdffgh
niespodzianka - innych juz nie umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJTAS87
Inne tez umie np. koktajle warstwowe i inne bardzo dobre kotajle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJTAS87
A jestes zainteresowana moze oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas87
hmm ja robie narazie w domu nie pracuje w pubie próbuje sam stworzyć małą jednoosobową firme która robi drinki, mieszkam w sosnowcu no i drinki robie z alkoholu klienta ewentualnie moge podać co jest potrzebne do danych rdzajów drinków i wtedy degustacja w klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasiakuchareczka
moja psipsiuła miała tego pana: http://www.koktajlemarzenia.pl/ no i dawał rade, porzucał butelkami, pomieszał, fajnie było :) i smacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmc
u nas był barman na weselu i było spoko, fajnie bo miał przy barze 2 krzesła i można było posiedzieć przy barze i pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×