Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Cześć. Widze,że ostatnio topik świeci pustkami:( Szkoda bo fajnie bylo wiedziec, że ktoś tam jest:D U mnie niestety kiepsko. Narazie jestem bez żadnej konkretnej diety. Od zakończenia diety tylko dwa razy jadlam pieczywko, które bardzo lubie i zjadlam loda kokosowego. A tak to staram sie jeść malo kalorycznie i tyle. Pozdrawiam wszystkich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dziewczyny a wy gdzie jesteście????? bo ja niestety w pracy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- mam do was ogromna prośbe- czy możecie mi szczerze odpowiedzieć- ile schudłyście na tej diecie?? Ja ważę 64 kg przy 165 cm- chciałabym przejść kopenhaska- tylko boję się efektu jo-jo. Jak to jest u was?? Mam nadzieję,że bedę mogła liczyć na wasze rady podczas tej diety:) pozdrawiam i...zaczynam jutro 13-stkę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi- czy ja również mogę cie o cos prosić?? Mogłabys mi napisać jakie stosowałas zamienniki w tej diecie?? Ja też zaczynam od jutra:) I jakie miałaś godziny posiłków?? percive to jesteśmy we 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz pisze:) ja zamiast szpinaku jadlam brokuły i to tyle jesli chodzi o zamienniki:p jadlam o 13 i potem o 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a cóż to?? nikt tu nie zagląda?? ja planuje zacząć z dietą od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
to zacznij ze mna od jutra zaczelas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia 26 lat
dobry wieczor, ja mam dzis 11 dzien , i za duzo schdlam kazdy w pracy i nie tylko mowi ze kosci na mnie zostay, fakt wszystko wisi teraz jestem w kropce skonczyc czy przejsc na inne odzywianie ,aby nie chudnac wiecej poradzccie cos , bo jak skoncze dzis to moge miec jojo? czy jak to jest? mam 162 wzrostu schudłam 7 kg i waze teraz 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×