Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topola

a jednak jest dieta CUD

Polecane posty

Gość topola

poddałam się kuracji, gdzie trzeba dużo jeść 5 x dziennie , TYLKO nie wolno smażyć na tłuszczu, dosalać potraw na talerzu i mieszać białka z węglowodanami .Na początku było ciężko, bo nic nie smakowało, ale [po tygodniu eksperymentów kulinarnych nauczyłam sie gotować i przyrządzć potrawy. schudłam od rozmiaru spodni 32 do 27 - wyglądam jak laseczka , hi hi Przyzwyczaiłam się do takiego żywienia - a w weekend ( po zakończeniu diety) pozwalam sobie na wszystko ciasta, lody, bo wiem, że w ciągu tygodnia waga znowu spadnie. warunkiem jest to, że trzeba jeść nie można opuścić posiłu i trzymać się godzin. od 6 miesięcy jestem szczupła i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze napisz cos
wiecej :) czy jest to dieta nielaczenia? czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_86
HEJ A MOZESZ COS WIECEJ POWIEDZIEC O TEJ DIECIE??? bo slysze o niej duzo dobrego,ale dokladnie nie wiem co tzreba jesc i wogole?? mozesz mi podac te grupy produktow ktore sie je a ktore nie??? bo juz nie wiem czy mieso zalicza sie do tluszczy czy do bialek? czy wolno np jesc produkty z bialek razem np,serki zolte i mieso?? prosze odpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje. Prosimy o więcej wytycznych i oczywiście o linki i propozycje menu dziennego. Chetnie skorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
coś innego. przykład - sniadanie : owoc- ( pomarańcz, lub greypfrut) + 2 tosty chaber o 10:00 - 200gr ogórek lub ponidor lub 2 jaja na twardo ( codziennie do wyboru) o 13:00 - 200gr ryby lub mięsa smażone bez tłuszczu + warzywka syrowe polane 2 łyzkami oleju z winogron lub z oliwek + warzywa gotowane w dowolnej ilości o 16:00 - sałatka z jajek i cebulki, lub jeja na twardo , marchew ( żadnych owoców) o 18:00- podobnie jak o 13:00 podczas diety czyli chudnięcia NIe wolno żadnego mleka białych serów, nic co ma cukier a w mleku jest laktoza. żadnych słonych produktów - ogórki kiszone, grzybki w occie, słonych wędlin, żóltych serów. owoc tylko rano waga spada 500-800gr dziennie potem się normuję do 200-400gr dziennie teraz jadam wszystko i też w ciągu tygodnia tracę tyle ile przybyło mi przez weekend, bo sobie niczego nie żałuję POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
NIE ZNAM DIETY, GDZIE JEDZĄC MOŻNA TYLE SCHUDNĄĆ I NIGDY NIE BYĆ GŁODNĄ a wogóle to warunek tej diety - nie wolno głodować, trzeba się trzymać stałych godzin jedzenia To nie jest trudne , przcuję i daje rade to zrobić, w biurze jest microfala i sobie odgrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landrynka-Truskavkova
Czy ja wiem, czy to taka rewelacja....Nie chcę całe życie podjadać w weekendy a potem w tyg to tracić, to cholernie niezdrowe podejście samo w sobie! Zreszta potem ma się napady głodu na cukier z tego co wiem. Ale pewnie lepsze to niż jakaś kopenhaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
Całe życie byłam na reżimie, żadnych słodyczy, żadnych lodów, tyłam od samego patrzenia, A teraz moę jeść co chce, a że tylko w weekendy - to tyle mojego raz na tydzień Kiedyś tylko patrzyłam jak inni w kawiarenkach wcinali " ciacho z wiśniom" - co złego w tym, że teraz można przychylić sobie trochę nieba. A poza tym to zdrowa dieta, bo zrobiłam WSZYSTKIE badania krwi i moczu, i są perfekt ALE CÓŻ MOŻNA JEŚĆ PROCHY SLIMY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no przestań
To ja mam pomysł:) wprowadzę sie do Ciebie na jakis czas i będziemy razem gotować;) , bo ja za chiny tego nie pojmuje, a schudnąc muszę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
TEŻ BYŁAM PRZERAZONA na początku to było straszne - zjeść 2 jaja na twardo, bez majonezu lub soli, ale teraz jest ok , sól zastępuję ziołami i przyprawami - majeranek, tymianek oregano itp a soli szczypta ćiut ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest cały jadłospis na np. miesiąc? Każda dieta ma swoje rygory, ta takie że bez soli regularnie jeść. Tylko na dłuższy czas trochę monotonna ... ale zostają weekendy To budujące Napisz jak to chudnięcie wyglądało wagowo Dziękuję Topola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
wazyłam 68kg wzrost 165cm dziś ważę 57kg a po wekendzie + 1-1,5kg ale w tygodniu "normalnie" jedząc sama spada Podczas diety w pierwszym tygodniu chudnie się po 0,5 kg nawet do 800 gr dziennie w drugim tygodniu już mniej 300- 400 dziennie trzeci tydzień - to różnie 100- 300gr, a w czwartym znowu 300-400gr w piatym powoli przechodzi się na normę , a norma wygląda tak, że sama regulujesz swoja wagę, bo przez te 4 tygodnie nauczyłaś się co i kiedy wolno zjeść i dokładnie będziesz wiedziała jak zrobić aby waga spadła o tyle ile chcesz - więc dlatego uważam ją za diete cud sama reguluję moją wagę A do tego nie sama waga jest ważna, tylko cm w pasie w biodrach i uwaga - traci się tłuszcz, a nie mięśnie będąc na innych dietach np kapuścianej czy mlecznej czy owocowej itp niestety traci się niestety mięśnie A z resztą nie mam interesu w wychwalaniu mojej diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esceven
na tej diecie sie chudnie, bo dostarcza sie bardzo malo kalorii i tyle. Do tego nie zadnych weglowodanow, co nie jest dobre na dluzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hmmm ja waże 68kg przy 165 i mam rozmiar spodni 29/30... a ty maiałaś 32?? ja miałam 32 kiedy ważyłam 78 kg... jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
ja tylko pupę miałam wielką a w talii 70cm wiesz jak to wyglądało okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
esceven węglowodany to nie tylko chleb, nie podawałam przecież całego oddżywienia , a na początku podałam że nie wolno mieszać, a w diecie jest co 3dni zamiast białka je się posiłki z colhydratami, np białkami roslinnymi, ziemniaczki, bober itp w węglowodaby są bogate w witaminy grupy B i trzeba je jesć a brokuły są bogate w wapn trzeba wiedzieć co jeść, kiedy i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqded
powiedz, mi przez 3 tygodnie..tylko ten jadłospis co ty podałas codziennie!!>>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqded
no to skad masz ta diete? podaj???proste.. tez chcemy schudnac!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqded
Powiedz w ile czasu tyle schudłas co piszesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
biała mewa jeśli schudłaś , to nie potrzebujesz diety, tylko zdrowo i regularnie się odżywiać trzeba jeść 5x zawsze o tej samej porze śniadanie - owoc +40gr tost lub pełnoziarnisty chlebek 2 kromki z masłem + dzemik, miód ( żadnego serka lub żółtego ) cukier jest organizmowi potrzebny, choćby do pracy mózgu hi hi 10:00 - twarożek; owoc; jaja na twardo; czarna czekolada; czyli pojedyńcze produkty nie mieszaj kilku rodzaji słodkie produkty można jeść do południa Potem lepiej nie , więc jak masz ochote na lody, to lepiej przed obiadem 13:00 - obiad białko -ryby, mięsa + 1/3 surowych warzyw + 2/3 gotowanych lub ziemniaczki , szpinak, marchewka z groszkiem , fasolka szparagowa ale nie mieszać białka nie jedz już owoców, soków 16:00 pojedyńczy produkt - mięso ; rybkę ; bober; jaja posiekane z cebulką ;fasolkę szparagową ; rybke z puszki ALE trzeba to jeść samo bez chleba 18:00 kolacja - białko - rybka, mięsko : łosoś ; sałatka z gotowanych jarzyn po 18 tej już nie jadaj niczego nie pij mocnych alkoholi piwo jest zabójcze białe wino lepiej od czerwonego A ja "chudne" od ginu z tonikiem +lemonka hi hi jakie masz pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
do poznania przyjechała babka z francji i to francuzki styl odzywiania , nie mam w głowie do niej namiarów, wiem że prowadzi odchudzanie na odległość Jutro wam dam namiary Aco do menu jaki napisałam , to był przykładowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądam jak laseczka hi-hi
wkurwia mnie to zdanie powyżej dieta cud nie istnieje wszystko zależy od człowieka, jego przemiany materii oraz proporcji wodno-lipidowej. Nie pierdol mała, skoro nie masz bladego pojęcia o czym pierdolisz, dobrze? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie biore tej diety
moze wygladasz jak laska,topolo, ale brak normalne pozywienia odbij ci sie troche na mozgu pisze, sie Bób..a nie bober..bober to masz na tyłku.;) acha i po , nierozumiem teraz taka moda wszystko zdrabniasz do zrzygania..ziemniaczki, rybka...a czemu NIE ZIEMNIAKI!!RYBA!!tak brzmi lepiej , a wg mnie zdrabniaja słodkie idiotki Jesli po tej diecie mam gadac takie głupoty jak topolka, to ja dziekuje a czemu NIE TOPOLA!!??? NOSISZ RóZOWE UBRANKA I SELEDYNOWE TIPSIKI?ZGADłAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie biore tej diety
jakby sie jadło bober..to znaczy ze byś włana cipke musiała jesc/11hheheh acha i ogol se bobera:)hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewdwedwe
acha i pisze sie ciastką z wiśnią:) a nie z wiśniom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewdwedwe
ciastko z wiśnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewdwedwe
wieśniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewdwedwe
nie wiedziałam, ze piwo ZABIJA!! TOPOLA NAPISAłA, ZE JEST ZABóJCZE!! HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
dziwie się wam po pierwsze to jestem belgijką i moje błędy są wytłumaczalne, a poza tym , to cieszę się że jestem zgrabna na nowo i na zawsze, a wy jesteście zazdrosnymi wstrętnymi , grubymi polkami, co to nikomu nie przepuszczą , Zawistne, wredne, tłuste rozwory Ja nikogo nie obrazałam na forum nie mam 20, 30 40 lat nie mam tipsów i nie jestem blądyną Wy potaficie tylko zazdrościć jak to polki, że komuś coś się udało, a wam nie. Potraficie wszystko krytykować, doszukujecie się dziury w całym, a to po to by komuś dokopać brzydze się was pozostańcie grube, tłuste, zwisłą skórą, miną i duszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×